Джерело
Ukraine and the WORLD NOW | Виходить долетів десь за 13-15 хвилин. Не думаю що там якісь катастроф...
762 Охват/переглядів
2026-01-08 22:38
Повідомлення №10284
👀Виходить долетів десь за 13-15 хвилин. Не думаю що там якісь катастрофічні наслідки бо минулого разу там навіть вибухівки не було - просто кінетичний удар без пожежіПогана новина тільки в тому що він полетів, а не розніс пускову разом із персоналом.І що в результаті? Критичне ушкодження обʼєкту, який крилатими ракетами бʼють уже 2 роки поспіль? Чи супер медійний ефект? Та всім похуй. Ви навіть із застосування такої зброї не можете жодних переваг отримати для себе - бездарний нарід який досі існує на інерції від срср.--------------It will take you 13-15 minutes to get there. I don’t think there are any catastrophic consequences because last time there was no vibration there - just a kinetic impact without fire The only bad news is that there were no flights, and not the separation between the launcher and the personnel. And what is the result? Is it more critical to use an object that has been hit by missiles for two years now? What is the super media effect? But no one gives a fuck. But because of the stagnation of such a system, you cannot take away daily advantages for yourself - the mediocre people who still live on the inertia of the USSR