Джерело
Державна митна служба України | На кордоні з Угорщиною митники вилучили незадекларовані понад півсотню...
10 200 Охват/переглядів
2026-04-19 17:26
Повідомлення №5942
На кордоні з Угорщиною митники вилучили незадекларовані понад півсотню тисяч євроПосадовці Закарпатської митниці запобігли незаконному ввезенню з Угорщини в Україну 52 тисяч євро.Це сталося у неділю, 19 квітня, на митному посту «Астей», що на українсько-угорському кордоні. Порушниця митних правил – 34 річна жителька м. Берегове, яка під час проходження митного контролю у «зеленому коридорі» запевняла, що не переміщує будь-які товари, в тому числі валюту понад норму (10000 євро), обовʼязкові для декларування.Та коли митники перевірили її позашляховик «Toyota Land Cruiser Prado», то виявили у салоні поліетиленові пакети з валютною готівкою. Крім дозволених 10 тисяч євро, водійка ще додатково переміщувала 52 600 євро. Загалом 62 600 євро.Оскільки громадянка України не задекларувала валютні цінності, які переміщувала через кордон без декларування, відносно неї складено протокол за ч. 1 ст. 471 Митного кодексу України.Наразі валюту, що перевищує дозволену норму, яка за курсом НБУ становить 2,7 млн грн, вилучено.🌐 Сайт Держмитслужби😎Facebook 🕊Instagram 📹YouTube 🏢WhatsApp 📩Telegram 👥X