Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Я з України
Додано 14 лип 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Кількість підписників: 1 219
Фото: 11,500
Відео: 1,130
Посилання: 1,300
Опис:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Джерело

Я з України | Звернув увагу на дику кількість дуже грамотних сторінок українською мо...

Логотип телеграм спільноти - Я з України Я з України @Ukraine1_000
129 Охват/переглядів 2026-04-01 19:09 Повідомлення №21829
Звернув увагу на дику кількість дуже грамотних сторінок українською мовою, які розповідають, як русскійє своїм власним ППО збили купу власних літаків, як русскійє полізли на "пояс фортець" і гинуть в страшних кількостях, як русскій карабль протаранив русского підводного човна й беркицьнувся, збивши пролітаючого повз них русского гелікоптера і як в Москві знайшли ковирнадцять джерел радіоактивного забруднення.І всюди - стандартні свічечки, янголята, гіфочки, "Дякуємо захисникам", "Разом до перемоги" й таке інше.Так от. Це навіть не українські "ура-ресурси". Це російські. З бездоганною літературною українською мовою (не який-небудь гугль-перекладач - скоріше, ШІ з перевіркою), з невтримно-мазохістською фантазією та з чіткою військово-пропагандистською метою: створити українцям "гойдалки", коли однією рукою засипаєш їх нібито позитивною інформацією, а другою - даєш зрозуміти, що це все фейки, а насправді справи страшні, гіркі та всепропальні, і ТЦК на мамкіних вишеньок полює, і США тисне, і Європа грошей не дає, а тут іще оці дурнуваті патріоти всяку небувальщину розповідають... А потім тихенько вмикаються такі ж бездоганно грамотні "українські" коментатори, які починають: "Нас ошукали, нас пошили в дурні, нам треба миритися, нам треба жити в мирі, русскійє нам брати, досить крові, вам що, не шкода загиблих, бачите, яку дурню нам розповідають, не хочемо бути рабами Заходу, дайош мирні переговори" і т.д.Нагадую: єдине - справді єдине! - в чому русскійє переважають всіх на світі - це брехня. Достеменно, ретельно розроблена, багатошарова, багатогранна, багатоповерхова, підступна, небезпечна, мов гадюка в чоботі - брехня. Зброєю вони не переможуть, солдати в них - лайно, а от брехнею можуть і перемогти, і закріпачити, і вбити. Нема на світі кращих брехунів, ніж русскійє. Тож пильнуйте.©️ Boris Nemirovski