Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Я з України
Додано 14 лип 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Кількість підписників: 1 219
Фото: 11,500
Відео: 1,130
Посилання: 1,300
Опис:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Джерело

Я з України | Ішли танки і захоплювали наші міста. І дуже велике питання у мене стос...

Логотип телеграм спільноти - Я з України Я з України @Ukraine1_000
153 Охват/переглядів 2025-09-09 18:08 Повідомлення №19728
- Ішли танки і захоплювали наші міста. І дуже велике питання у мене стосовно того, ЯК вони прийшли до Херсона…Мости через канали, Антонівський міст - як можна було ось так залишити? Я говорю: ТІЛЬКИ ЧЕРВОНОЇ ДОРІЖКИ НЕ ПОСТЕЛИЛИ…Це слова людини, яка три з половиною роки була у російській катівні. Це слова українця, який продемонстрував найвищі показники людяності у нелюдських обставинах.Це слова чоловіка, який свідчить, що «били щодня, по три рази на день - це була норма. Били за те, що ми українці, що ми здатні до бунту.»Володимир Миколаєнко, колишній мер Херсона, після звільнення з полону, мабуть, ще не встиг зрозуміти, що велика частина суспільства - українського суспільства, яке здатне до спротиву - наразі воліє не запитувати найвеличнішого про очевидний намір здати країну путіну під ключ.Що незнана досі за рівнем аморальності пропаганда і продажно-цинічні позитивні закликають покритися святим зеленим омофором найвеличнішого і не задавати зайвих питань: «кто староє помянєт, как гаваріцца»…Цікаво було б почути думку пропагандистів: Миколаєнко - це також зрадник, який підіграє путіну? Чи все ж будемо задавати незручні питання про рясно пролиту кров, якої могло б і не бути?Світлана Самарська.