Джерело
Я з України | Поздоровляю всіх під@расів, які пінилися, що американські ЗМІ брешуть ...
182 Охват/переглядів
2025-04-23 19:15
Повідомлення №17744
Поздоровляю всіх під@расів, які пінилися, що американські ЗМІ брешуть і ні про яке визнання Криму російським Сполученими Штатами не може бути і мови. Позитивні експерти вчергове довели, що вся їхня експертиза – пиздюнькати солодку брехню для довірливих імбецилів, яку їхні підписники хочуть чути, а не розказувати правду про цю війну. Хом'ячки хочуть, щоб США не визнавали Крим російським? Прекрасно! Пишемо, що вони ніколи не визнають Крим російським, збираємо лайки, підписки, формуємо репутацію справжніх патріотів, а не протівних зрадой@бів і чудово себе почуваємо. Поки не викриється брехня.А правда в тому, що Америка готова визнати Крим російським. Причому, не за якісь серйозні поступки з боку путіна, а просто за те, що під@ри зупиняться на лінії зіткнення. З сьогоднішнього посту Трампа про поганого Зеленського, який не хоче визнавати Крим російським, очевидно, що визнання Криму російським не просто на столі, а вже УЗГОДЖЕНА між росією і США позиція. УЗГОДЖЕНА!І тут, мабуть, можна було б лізти в помиральну яму, але я їб@в! Просто фіксуємо, що Америка все. Спокійно і без істерик. Тим більше, що від Трампа ми не мали жодного патрона і вже знаємо, як воювати без США. Дякувати богові і правильній стратегії на розвиток БПЛА ми маємо хороші позиції і плюс-мінус паритет з свиномордими в найбільш результативних засобах враження цієї війни. Боляче дивитися, як колись велика країна смокче вже не тільки у свого клоуна, а ще й у путіна. І хай би путін тій Америці за такий сервіс хоч канфєт купив і таксі викликав, так ніт – кінчив і виштовхав у запльований під'їзд, де її вже чекає не тільки Сі, а навіть Кім Чен Ин. Ніколи не думав, що слова Черчіля про країну, що між війною і ганьбою вибирає ганьбу, отримує і війну і ганьбу – це насправді про Америку було. Сергій Марченко.