Джерело
Я з України | ЗМІ пишуть, що США припинили підтримку літаків F-16. Тобто, щойно ці м...
201 Охват/переглядів
2025-03-09 14:23
Повідомлення №16813
ЗМІ пишуть, що США припинили підтримку літаків F-16. Тобто, щойно ці машини, надання яких ми так чекали і покладали на них стільки надій, на наших очах, легким змахом руки перетворилися на нікому нафіг не потрібний металобрухт. Якщо хтось не зрозумів, це і є та зброя, яку Зеленський, типу без сну і відпочинку вибивав у союзників. Здобули? Наступне питання. Існувала вирогідність що таке станеться? Ну, Трамп не вперше президент, його примхи давно відомі... Аналізував хтось, що ми потрапимо в ситуацію, коли вже прибиті до землі F-16, і щомиті нам можуть вимкнути Старлінки? Нам же говорять "Трамп і так би нічого не дав" - тобто припускали таку можливість? Якщо так, якого милого ми брали цей металобрухт? Чому було б не взяти літаки європейських виробників, наприклад французські "Міражі" або шведські "Сааби"? Хороше питання. А тепер трохи пригадаємо. Пам'ятаєте як в часи Порошенка американці нам ледь не на шару давали ланку F-16, а ми не брали? У ті часи я чув, що причина була така - американці давали літаки, але все їх обслуговування лишали за собою. Тобто літати, ми б літали - але гроші за обслуговування платили б Штатам. З усіма похідними які ми спостерігаємо зараз. Не знаю наскільки це правда, але чув я тоді що шведи в той самий час пропонували не просто надати літаки, а продати ліцензію на їхнє виготовлення в Україні. Звісно підписанню цього контракту люто опиралися ті таки США. І в підсумку, всі ці плани накрилися весною 2019 року. Бо замість "армії - мові - вірі" пришли "хоть паржом" і "просто перестати стріляти". Результати - у ЗСУ. Але українців не зупинити. Наробивши помилок, українці зроблять рило цеглиною, заявлять що саме так і треба (а ви всі - пахолки Москви) і одностайно підтримають того хто керував країною - і нахомутав. Тому все норм - літати не будемо, будемо всі милуватися F-16. На землі. Хоч паржом!Дмитро Вовнянко.