Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українські мігранти 🌎
Додано 14 лип 2024

Українські мігранти 🌎

@Ukrainci_v_Anglii
Кількість підписників: 1 142
Фото: 1,240
Відео: 753
Посилання: 1,620
Опис:
ℹ️ Корисна інформація для українців 🇺🇦 🇪🇺 🇬🇧 🇺🇸 ⤵️ https://t.me/Ukrainci_v_Anglii Реаліті-канал про пригоди української сім'ї: 🇬🇧 із Англії ✈️ в Америку🇺🇸 Ch@t 💬 @blog_ukrainca_v_anglii @Migranty_UA👈Співпраця🤝
Джерело

Українські мігранти 🌎 | Ніколоз, а що у вас за зачіска? ➖ Ніколоз, а чому у вас така шахідська...

Логотип телеграм спільноти - Українські мігранти 🌎 Українські мігранти 🌎 @Ukrainci_v_Anglii
142 Охват/переглядів 2024-07-31 14:45 Повідомлення №2428
Ніколоз, а що у вас за зачіска? Ніколоз, а чому у вас така шахідська борода? А чому ви поїхали з Англії? А чому мешкаєте в Америці? А навіщо пішли працювати у доставку? Ніколоз, а чому ви собі дозволяєте використовувати ненормативну лексику? Ніколоз, а чому ви вульгарний? Ніколоз, а чому "це"? Ніколоз, а чому "то"? Дякую, звичайно вам, за ваші коментарі. В цьому житті найголовніше — зберегти свою самоідентичність. Ми зараз не говоримо про те, що я виправдовуюсь за використання іноді ненормативної лексики. Я іноді можу й "повульгарити". Чому? Тому що я подаю інформацію під своїм соусом. Розумієте? От і все. Ми живемо та спілкуємося з тими людьми, які нам комфортні, які нам близькі за духом. Або не спілкуємось. Якби я щоразу змінювався під побажання всіх моїх підписників, мене просто не стало б. Тому, як кажуть, кому справді дуже неприємно і ріже слух, я чудово розумію, але я далеко не ідеальний, як і весь світ. Це моя кухня. Дякую за вашу критику. Я з величезним задоволенням завжди сприймаю її. Але інколи не можна передати інформацію без використання ненормативної лексики. Дякую за розуміння. 🕊Українські мігранти 🌎Ніколоз на зв'язку 📢