Джерело
US Politics | Ґевін Ньюсом рухається праворуч, Марк Келлі рухається ліворуч?Поки Дем...
3 000 Охват/переглядів
2025-03-16 21:41
Повідомлення №1248
Ґевін Ньюсом рухається праворуч, Марк Келлі рухається ліворуч?Поки Демократи як партія намагаються зібратись і вирішити як їм бути далі, окремі демократи-політики, схоже, вже на шляху до свого політичного майбутнього.Губернатор Каліфорнії Ґевін Ньюсом, якому на посаді лишилось 2 роки, робить впевнені кроки, щоб охопити політичний центр. Для цього наводить мости з правим флангом.Він з перших днів після інавгурації протягнув руку президенту. Більш того — не полінувався чекати на Трампа хвилин 40 перед літаком, коли той прилетів до Каліфорнії. Трамп не хотів бачитись з губернатором, тому сидів в air force one в надії на те що Ньюсом піде. Але Ґевін був налаштований рішуче і Трамп був змушений чемно потиснути руку Ньюсому.Але це не все. Губернатор запустив власний подкаст. І кого він туди запросив? Стіва Беннона! Там таки висловив підтримку ініціативі заборонити участь трансгендерів в жіночому спорті. Цілком логічна і зрозуміла теза. Але в його випадку — політична заява. Я особисто дуже сумніваюсь, що ці загравання допоможуть Ньюсому в 2028. Але я відомий своїм пророчим талантом і потужною аналітикою, тому все у нього може скластись.Але мені цікавіший інший персонаж. Сенатор Марк Келлі (той самий герой-астронавт з Арізони, якого розглядали кандидатом на віце-президента у Камали) попав під удар критики Ілона Маска.Той назвав Келлі зрадником за візит до України. А критика від Маска — це непоганий буст для будь-якого опозиційного політика. Келлі цим користається. Відповів на критику, просуваючи тезу про те, що мільярдери Трамп і Маск руйнують країну на догоду своїм олігархічним інтересам. А ще відмовився від своєї тесли на користь Шевроле. Каже, що підтримує американське і залюбки своїм вибором підтримує підприємство, на якому американські робітники обʼєднані в профспілки.Келлі розглядали хорошим кандидатом в пару до Камали за його центризм. Зокрема в питанні кордону.І мені здається його загравання з традиційно лівою риторикою (робітничою, антиолігархічною і в міру протекціоністською, а не воук-ліберальною) — це нагода очолити ліво-популістську хвилю антимасківських настроїв. Перспективніше ніж спроби Ньюсома показати комусь, що не такий вже він і ліберал.