Джерело
Вінницька єпархія УПЦ | У ЛІТИНСЬКОМУ БЛАГОЧИННІ ВІДБУВСЯ МОЛЕБЕНЬ У 10-у ПʼЯТНИЦЮ ПІСЛЯ ПАСХИ...
431 Охват/переглядів
2026-06-19 18:01
Повідомлення №20057
У ЛІТИНСЬКОМУ БЛАГОЧИННІ ВІДБУВСЯ МОЛЕБЕНЬ У 10-у ПʼЯТНИЦЮ ПІСЛЯ ПАСХИ ПЕРЕД ІКОНОЮ БОЖОЇ МАТЕРІ «ЖИВОТВОРНЕ ДЖЕРЕЛО»У 10-ту п’ятницю після Пасхи в Літинському благочинні відбувся традиційний щорічний молебень з читанням акафісту Пресвятій Богородиці перед чудотворною іконою Божої Матері «Животворне Джерело».Богослужіння звершили в урочищі, розташованому між трьома селами — Кам’янкою, Миколаївкою та Осолинкою. Саме тут місцеві жителі свого часу спорудили три поклонні Хрести та викопали криничку, яка стала місцем особливого молитовного шанування.З цим благодатним місцем пов’язано чимало свідчень про допомогу Божу та зцілення віруючих за молитвами до Пресвятої Богородиці. Місцеві мешканці також зберігають пам’ять про те, що під час Другої світової війни жодна бомба не впала на ці села, що вони вважають особливим заступництвом Цариці Небесної.Під час молебню духовенство та віряни піднесли молитви до Пресвятої Богородиці за мир в Україні, перемогу, за захисників нашої держави, за здоров’я та благополуччя всіх православних християн.Пресвята Богородице, спаси нас!