Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦АКТУАЛЬНИЙ🇺🇦
Додано 14 лип 2024

🇺🇦АКТУАЛЬНИЙ🇺🇦

@UKRAINEACTUALUA
Кількість підписників: 112
Фото: 18,600
Відео: 9,030
Посилання: 1,660
Опис:
⚡️ ⚡️⚡️ Працюємо, аби ви отримували оперативну та достовірну інформацію‼️

👥 Кількість підписників

112
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

25
Середній/День:: 13
Середній/Тиждень:: 26
ERR: 22.32%

📊 Кількість повідомлень на день

4.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 4.3
Середнє за день: 4.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

⚠️ Польща🇵🇱 робить вигляд, що вона «головний донор України🇺🇦», але цифри говорять про інше.🔻 За даними Кільського інституту, загальна допомога Польщі Україні з 2022 по 2026 рік становить лише 4,45 млрд євро (з них 3,0 млрд — військова, 0,91 — фінансова, 0,5 — гуманітарна). Для порівняння: допомога Німеччини🇩🇪 — 25,2 млрд євро, Британії🇬🇧 — 20 млрд, Данії🇩🇰 — 11 млрд.🔻 Українці в Польщі не «сидять на шиї». Вони працюють, сплачують податки й приносять державі в рази більше, ніж отримують соціальної допомоги. На кожен 1 злотий допомоги вони повертають до бюджету 5,40 злотих. Близько 70-80% дорослих українців працевлаштовані, забезпечуючи 5% робочої сили та 2,7% ВВП Польщі.🔻 А тепер Польща вимагає відшкодувати 2 млрд злотих (≈€450 млн) за зброю, яку передала Україні. Водночас вона ображає українського президента, повертає нагороди та вчить нас «історії».⚠️‼️ Це не про партнерство. Це про політичну гру. Польща має запам'ятати: платять податки, воюють і гинуть за європейську безпеку не лише поляки. 💔
‼️російський☠️ корвет "Бойкий" не підлягає відновленню після удару ЗСУ🇺🇦 у Кронштадті. Масштаби пожеж на корветі "Бойкий" призвели до деформації корпусу та провалу радарних систем, що робить відновлення корабля фізично неможливим.OSINT-дослідник зробив аналіз руйнувань корвета й виділив кілька ключових руйнувань:🔱 – Провал надбудови: під дією вогню потужна радарна щогла та елементи верхньої палуби не витримали й провалилися всередину корпусу. Разом із ними було знищено унікальні РЛС загального виявлення "Фурке-2" та РЛС цілевказання ракетного озброєння "Монумент-А".🔱 – Деформація металу: у районі корми, де розташовані вихлопні системи та гелікоптерний майданчик, зафіксовано критичні викривлення та обвуглення сталевих конструкцій, що вказує на об'ємне вигоряння внутрішніх відсіків.🔱 – Пошкодження системи розпізнавання: на щоглі розміщені антени радіолокаційних станцій виявлення повітряних і надводних цілей, засоби зв’язку, ходові вогні та елементи системи державного розпізнавання "свій-чужий"
Шановні родини українських військовополонених! ❗️Росія продовжує вести інформаційно-психологічний тиск, використовуючи вашу біль і надію як інструмент впливу.Розумію, як важко чекати. Як важливо отримати будь-яку звістку про рідну людину. Саме на цьому і грає ворог.Один із ключових інструментів Росії — прямий тиск. Йдеться про масові повідомлення та дзвінки, у яких обіцяють “допомогу” з обміном, але натомість вимагають вчиняти дії на шкоду Україні.Зокрема, від родин вимагають надсилати провокаційні листи до міжнародних організацій та органів влади України і США — із заздалегідь підготовленими текстами, що містять неправдиві звинувачення української влади у відмові звільняти військовополонених. ☝️Після цього російська сторона вимагає надсилати фото таких листів, щоб у подальшому використовувати їх як “докази” проти України у міжнародному інформаційному просторі.Це — маніпуляція і частина спланованої інформаційної операції. Такі дії не мають жодного відношення до реальних процесів обміну полоненими.Ворог веде війну не лише на полі бою — він намагається бити по найболючішому: по родинах, по довірі, по єдності.Ми працюємо для повернення кожного і кожної. 🗣Закликаю: не дозволяйте використовувати себе у ворожих інформаційних операціях.#ПротидіяДезінформації🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
Сьогодні дуже масштабно Сили оборони України, наша Служба безпеки України, наша розвідка відпрацювали по Московському регіону. Хороша хвиля наших дипстрайків – забезпечуємо Україні цю можливість. Дистанція до цілей цього разу – більш ніж 500 кілометрів, це вагомо ще й тому, що Московський регіон найбільш насичений російськими засобами ППО. Вони свій район влади бережуть найбільше. Але українські далекобійні кроки вже це долають.Як я вчора й казав, росіянам треба думати про свої НПЗ, про свої нафтові об’єкти, про свої підприємства, а не про те, як зламати життя інших народів – в Україні, чи в Молдові, чи в будь-якій іншій країні-сусідці. Також наші Сили оборони відпрацювали за цю добу по об’єктах на тимчасово окупованій території, зокрема в Криму.І ця наша далекобійність – це те, що значно змінює ситуацію та й загалом сприйняття російської війни у світі. Багато партнерів зараз дають сигнали, що бачать, що відбувається і як усе змінилося і в настрої щодо цієї війни, і в досяжності російських цілей на російській території. Війна цілком передбачувано повертається в «родную гавань», і це чіткий сигнал, що не варто зв’язуватися з Україною та йти несправедливою загарбницькою війною проти іншого народу – саме проти народу.
‼️ ГУР інформує — росія розпочала  комбінований тривалий повітряний удар по критичних обʼєктах в Україні  13 травня 2026 року держава-агресор росія розпочала проти України комбіновану повітряну атаку, яка може мати тривалий характер.  ☝️У першій хвилі атаки агресор застосовує значну кількість ударних безпілотників для перевантаження системи протиповітряної оборони України та ураження цивільних обʼєктів.  Надалі росія планує застосувати значну кількість крилатих ракет повітряного та морського базування, а також балістики. Цілі москви — обʼєкти критичної інфраструктури та життєзабезпечення великих міст, зокрема енергетики, підприємства ВПК, будівлі органів державної влади.  У такий спосіб росія, яка відкинула пропозиції перемирʼя, прагне вкотре вплинути на стійкість України у війні за свободу.  ГУР МО України нагадує про важливість реагувати на сигнали повітряної тривоги та — як завжди в таких випадках — скористатись укриттями.  Тримаймо стрій! 🇺🇦 Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Посилюємо захист неба: військо вже отримало вдвічі більше дронів-перехоплювачів, ніж за весь 2025 рікМіноборони продовжує системно нарощувати постачання дронів-перехоплювачів для посилення захисту неба за допомогою «малої» ППО. З початку 2026 року за контрактами Агенції оборонних закупівель ДОТ військо отримало вдвічі більше таких засобів, ніж за весь 2025 рік.Постачання дронів-перехоплювачів забезпечуємо через кілька каналів: 🔹 прямі закупівлі за контрактами АОЗ ДОТ; 🔹 програму Армія дронів.Бонус; 🔹 маркетплейс зброї DOT-Chain Defence.Використання різних підходів дає змогу гарантувати безперервність постачання та паралельно масштабувати його обсяги.Ці дрони вже довели свою ефективність у бойових умовах і суттєво посилили протиповітряну оборону. Вони зменшують навантаження на ракетну ППО, даючи змогу зосередити її ресурси на протидії ворожим ракетам.Протишахедні дрони є технологічною відповіддю ворогу. Вони в сотні разів дешевші за ракетні системи та в десятки разів дешевші за шахеди, що дає змогу максимально ефективно використовувати бюджетні ресурси.Результат уже відчутний: у березні дрони-перехоплювачі збили рекордні 33 000+ ворожих БпЛА різного типу.Продовжуємо масштабувати постачання. Захист неба — одне з ключових завдань, визначених Президентом у межах стратегії оборони. Для цього вперше в структурі Повітряних сил створено командування «малої» ППО, яке посилює захист неба завдяки дронам-перехоплювачам. Наше завдання — забезпечити стабільне постачання перехоплювачів у військо та захист українців від атак шахедів.
Слідчі Національної поліції та СБУ ведуть зараз розслідування всіх обставин нападу в Києві на звичайних людей. Нападник був ліквідований. Він тримав заручників і одного із заручників, на жаль, убив. Чотирьох людей він убив просто на вулиці. Ще одна жінка померла в лікарні: важке поранення. Мої співчуття рідним та близьким загиблих. Чотирьох заручників вдалося врятувати. Станом на цей час відомо, що 14 людей були поранені. Цифра, на жаль, може збільшитись: люди ще звертаються по допомогу. Серед поранених хлопчик, йому 12 років. Лікарі надають необхідну допомогу. Бажаємо якнайшвидшого одужання пораненим. Відомо, що нападник підпалив квартиру, перед тим як вийти зі зброєю на вулицю. Раніше він вже притягувався до кримінальної відповідальності. Довго жив на Донеччині, народився в Росії.Зараз зʼясовується все, що може бути про нього відомо і чому він таке наробив. Треба перевірити кожну деталь. В роботі у слідчих кілька версій. Усі його електронні пристрої, телефон, усі звʼязки будуть перевірені. Міністр внутрішніх справ України, Служба безпеки України та Генеральний прокурор України будуть інформувати суспільство. Уся перевірена інформація має бути надана нашим людям.
Рекордні 33 000+ ворожих БпЛА різного типу знищили дрони-перехоплювачі в березні — удвічі більше, ніж попереднього місяцяЗустрівся з виробниками дронів-перехоплювачів, щоб отримати фідбек від ринку та визначити наступні кроки для захисту неба.Дрони-перехоплювачі — українська інновація, яка вже стала ключовою частиною нашої ППО. Лише в березні перехоплювачі збили понад 33 000 ворожих БпЛА різного типу, зокрема шахеди, гербери, молнії, Zala, орлани та інші. Це вдвічі більше, ніж минулого місяця.Ключовий виклик — реактивні шахеди. Ворог масштабує їх застосування, швидкість зростає, перехоплення ускладнюється. Наше завдання — знайти технологічне рішення. Разом із виробниками проаналізували продукти та їх готовність, визначили вузькі місця й синхронізували дії для швидкого масштабування. Нещодавно Brave1 підтримав 12 технологій у межах спільної з ЄС грантової програми EU4UA Defence Tech — компанії отримають до 150 тисяч євро на розробку швидкісних перехоплювачів (450+ км/год) та сучасних систем протидії повітряним цілям.Окремо за завданням Президента обговорили системні питання: контрактування на 2026 рік, навчання пілотів, полігони для тестування, дефіцит наземних станцій, експорт, оновлення критеріїв оцінки ефективності в Армії дронів.Бонус. За кожною проблемою готуємо рішення. Для створення та розвитку ринку перехоплювачів наша команда зробила низку системних кроків: 🔹запустили унікальну модель винагородження компаній за перехоплення шахедів. Саме в межах цього експерименту вперше збито шахед дроном-перехоплювачем; 🔹з 2024 року Brave1 видав понад 40 грантів виробникам; сьогодні в кластері близько 100 виробників дронів-перехоплювачів;🔹запустили Brave1 Dataroom — платформу для тренування та валідацій моделей штучного інтелекту. Наразі понад 30 компаній тестують, валідують та тренують 50+ моделей ШІ для виявлення й перехоплення повітряних цілей у різну пору дня та в різних погодних умовах.Під час зустрічі для виробників поставив два ключові завдання: 1. Розробити та масштабувати технології реактивних дронів-перехоплювачів для протидії реактивним шахедам.2. Розробити альтернативні системи донаведення для роботи в складних метеорологічних умовах.Держава на умовах прозорого ринку готова швидко купувати нові технології у виробників, які ефективно виконають ці завдання та захистять українське небо. 
Я перерахував п'ять пунктів, які розглядає Президент США як "покарання Європи".  І станом на сьогодні у арсеналі Президента США залишається один спосіб "покарання" - флірт з путіним, постійна загроза для Європи  у вигляді МОЖЛИВОСТІ зближення США та рф.  Дозвіл на допуск танкера з нафтою на Кубу віддав особисто Президент США на прохання Уіткоффа, який ретранслював прохання путіна передане через Дмітрієва (якийсь сюр). Це "покарання для Європи", саме так Президент США заявив Держсекретарю, який таке постачання вважав неприпустимим. І українці та європейці повинні знати, що таких "покарань" буде ще вдосталь - Трамп реально якщо не ненавидить Україну та лідерів провідних країн Європи за тверде відстоювання своїх інтересів, то зневажає їх за "слабкість та непоступливість" (хто б мені сказав - як це компонується?), вони є джерелом постійного його роздратування,  він мріє одноосібно диктувати ним свою волю. А це неможливо - маятник впливу впевнено рухається у протилежному інтересам Президента США напрямку. У випадку, якщо Франція та Великобританія за участі Німеччини таки очолять "Ормузьку коаліцію" з заявлених 30ти держав готових у неї "вступити", та забезпечать, за участі Китаю, розблокування протоки, то для США це буде черговим "міжнародним ляпасом", на який відповідати по суті буде нема чим.  Іран не впаде - влада залишиться у КВІР. Головний "переговорник" з США від Ірану - "Спікер" парламенту, відкрито відкинув вимоги США. Не впаде Україна - ми станом на зараз у незрівняно більш сильній позиції, ніж були минулої осені. Як військовій, так і міжнародній. І нам своє робити до моменту, коли маятник дійде до максимального відхилення у наш та Європи бік і тоді вже не США та рф будуть диктувати умови майбутнього миру. Так і буде.  Про "прохання" США знизити інтенсивність ударів по російських об'єктах "Нафтогазу" розповім вранці. Як і про пропозиції рф щодо "Енергетичного" та "Великоднєго" перемир'я, яке вчора було передано американській стороні. А також про інші, приємні у більшості для України, новини.  Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі.
Офіційно."Після іноді гострого, проте коректного обміну думками сторони дійшли згоди щодо продовження міжпарламентських контактів з метою можливої їх нормалізації у майбутньому."."Американська сторона вчергове підтвердила загальну позицію - нормалізація відносин між США та рф можлива після закінчення війни в Україні"."Американська сторона не прийняла на парламентському рівні запрошення російських парламентерів відвідати святкування 9го травня". (Приватний візит окремих конгресменів можливий).  4. Розвідспільнота США попереджає владу України про високу вірогідність масованої повітряної атаки з боку рф протягом наступних 72х годин. У попередженні є цікавий нюанс. Американці вважають, що рф може і надалі продовжити обмежене використання зокрема балістичних ракет у зв'язку з втратами промислових потужностей у Брянську та Воткінську до моменту відновлення виробництва. 5. Південна Корея проводить консультації щодо свого доєднання до програми PURL та готова до "Постачання в Україну обладнання, яке може бути використано для забезпечення обороноздатності країни". Водночас корейська сторона повідомила США про те, що вона доки ще не може вирішити позитивно питання продажу Україні летальної зброї, проте НЕ БУДЕ ЗАБОРОНЯТИ ПОСТАЧАННЯ ТАКОЇ З КРАЇН, ЯКІ МАЮТЬ ЇЇ НА ОЗБРОЄННІ".   Можливо я помиляюся, але здається мені що корейці пропонують відновлення "кругового обміну". Нагадую, при Байдені Південна Корея у рамках такого обміну поставила в Україну снарядів більше, ніж окремо США та країни Європи. Якщо буде вирішено питання щодо купівлі через треті країни корейської зброї, то я буду не просто радий. На сьогодні все. Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі.