Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НА ЗВ'ЯЗКУ 🇺🇦
Додано 12 січ 2022

НА ЗВ'ЯЗКУ 🇺🇦

@UCRF_news
Кількість підписників: 346
Фото: 13,600
Відео: 4,170
Посилання: 8,460
Опис:
UCRF/Офіційний канал Українського державного центру радіочастот і Регулятора в сфері електронних комунікацій 📌 https://www.facebook.com/MyUCRF 📌 https://www.ucrf.gov.ua Зворотній зв'язок: @UCRF_connectionbot

👥 Кількість підписників

346
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

209
Середній/День:: 82
Середній/Тиждень:: 323
ERR: 60.4%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 38 23-02-23 11:00
#НКЕКПідсумки засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку від 22 лютого 2023 рокуВідповідно до абзацу третього пункту 1 частини восьмої, частини п’ятої статті 10 Закону України «Про електронні комунікації», враховуючи пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 р. № 303 «Про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану», Комісія прийняла рішення провести у період з 01 березня 2023 року по 17 квітня 2023 року позапланові перевірки щодо додержання законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр, із залученням технічних засобів та персоналу державного підприємства «Український державний центр радіочастот».Були розглянуті рішення:📌про надання адміністративних послуг📌про розгляд проектів законів України та інших нормативно-правових актів📌щодо державного нагляду📌щодо інших питань👉Більше інформації
👁 72 23-01-10 14:29
#світ_технологій 📲📡У користувачів Android з’явиться супутниковий зв’язок кращий, ніж у iPhone 14Компанія Qualcomm презентувала нову технологію Snapdragon Satellite для передачі даних від смартфона до супутника, як це реалізовано у смартфонах лінійки iPhone 14. Про це повідомляє GSMArena.Зазначається, що з технологією Qualcomm користувачі смартфонів на Android, на відміну від гаджетів Apple, зможуть приймати дані з супутника. Однак, супутниковий зв’язок буде доступний тільки на пристроях з новим чіпом Snapdragon 8 Gen 2.У компанії стверджують, що технологія буде доступна в усьому світі завдяки 66 супутникам компанії Iridium, що займається орбітальним зв’язком. Qualcomm розповіла, що завдяки технології користувачі зможуть відправляти смс-повідомлення або листуватись у месенджерах навіть у тих районах, де відсутній стільниковий зв’язок.У GSMArena пояснили, що супутники Iridium були запущені в космос ще 25 років тому, тому підтримують лише застарілі стандарти швидкостей, але цього буде достатньо для цілей, вказаних Qualcomm. Snapdragon Satellite запустять у деяких регіонах світу з другої половини 2023 року.У вересні 2022 року Google заявляла, що версія мобільної ОС Android 14 буде підтримувати супутниковий зв’язок за допомогою супутників SpaceX та технологій стільникового оператора T-Mobile.Apple використовує супутники Globalstar для функції екстреного виклику супутникового зв’язку в iPhone 14. Це дозволяє користувачам смартфонів звернутися за допомогою в тих районах, де немає сигналу стільникового зв’язку і Wi-Fi.ПідписатисяУДЦР | НКЕК | САЙТ
👁 62 22-10-30 18:42
Інформація щодо ситуації у Херсонській області станом на 30 жовтня‼️Ситуація на Херсонщині залишається надзвичайно складною, тривають активні бойові дії. Окупанти продовжують проводити так звану «евакуацію» з області. Наполегливо просимо жителів Херсонщини ігнорувати такі заяви загарбників задля своєї безпеки. ▪️Генштаб ЗСУ (інформація станом на 18:00 30.10): на Південнобузькому напрямку вогневого впливу зазнали райони близько 20 населених пунктів вздовж лінії зіткнення.▪️Окупанти намагаються створити на тимчасово окупованих територіях Херсонщини умови, непридатні для проживання. ▪️У Новій Каховці з 29 жовтня відключили доступ до Інтернету. Також через гучномовці поширюють інформацію про необхідність виїзду з області протягом 48 годин через нібито загрозу ракетних ударів з боку ЗСУ. ▪️Першочерговій так званій «евакуації» підлягає медперсонал лікарень та оперативні служби міста. Крім того, окупаційна влада видала «указ», що зобов’язує підприємців розпродати весь товар та закрити магазини і ринки з 1 листопада. ▪️За наявною інформацією, ворог здійснює підготовчі заходи щодо відведення артилерійських підрозділів з правобережної частини Херсонщини, з подальшим їх можливим перекиданням на інші напрямки.💥ОК «Південь» (інформація за 29.10): противник продовжує тримати оборону та намагається утримати зайняті рубежі.З важкої артилерії та РСЗВ двічі обстріляно звільнену в жовтні Трифонівку. Без втрат та руйнувань.💥Нашою авіацією завдано 10 ударів по скупченню живої сили противника та військової техніки. Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 190 вогневих завдань.💥Втрати ворога на півдні – 57 рашистів, самохідна артилерійсько-мінометна установка «Нона», самохідні гаубиця «Акація» та «Мста-С», гаубиці «Д-20» та «Мста-Б», ЗРК «Тунгуска» та «Панцир-С1», 1 танк та 7 одиниць автобронетехніки. Пошкоджено ще 1 танк та 3 одиниці автобронетехніки.🇺🇦 Ярослав Янушевич / Херcонська ОДА (ОВА)
👁 68 22-10-27 15:36
Допоможемо нашим Воїнам🤝надійно збудоване захисне укріплення на передових позиціях - це життєво необхідно для наших Захисників.💔Найбільші втрати військові підрозділи несуть під час артилерійських та мінометних обстрілів. Для командирів головне завдання максимально зберегти особовий склад для подальших тактичних дій та знищення ворога.✍️"З особистого досвіду ми знаємо чого варті своєчасно збудовані укриття, бліндажі та окопи для безпеки розташування особового складу. На жаль, саперна лопатка - це надійний, але не дуже ефективний інструмент для швидкого облаштування укриттів", - командир одного із Батальйону територіальної оборони міста Києва ЗСУ.🙏Просимо небайдужих громадян, волонтерів, громадських об'єднань з проханням допомогти 131 Батальйон територіальної оборони міста Києва ЗСУ в придбанні міні екскаватора та маніпулятора для швидкого облаштування позицій на передових рубежах.🤝Донатити можна https://biggggidea.com/project/manipulyator-ta-mini-ekskavator-dlya-zsu-na-nulРазом до Перемоги🇺🇦
👁 44 22-08-30 19:03
Збройні Сили нашої держави, наші спецслужби, розвідка роблять усе можливе й неможливе, щоб кожен російський військовий обовʼязково відчув українську відповідь на цей страшний терор, який Росія принесла на нашу землю.По всій тимчасово окупованій території України, від Криму до Харківщини, у російської армії немає й не буде жодної безпечної бази, жодного тихого місця.Наші захисники знищуватимуть усі склади й штаби окупантів, їхню техніку, хоч би де вони розміщувалися. Під Севастополем – значить, під Севастополем. Під Луганськом – значить, під Луганськом. Це українська земля, і окупанти можуть зробити тільки дві речі: втекти або здатися в полон. Інших опцій ми їм не залишаємо.Також сьогодні хочу ще раз звернути увагу всіх наших людей у Криму: будь ласка, тримайтеся якомога далі від російських військових обʼєктів, не перебувайте поблизу російських баз і військових аеродромів і повідомляйте спеціальним службам України всю відому вам інформацію про окупантів, щоб звільнення Криму відбулося швидше.