Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ВІДВЕРТО
Додано 14 лип 2024

ВІДВЕРТО

@UAvidverto
Кількість підписників: 707
Фото: 2,140
Відео: 438
Посилання: 445
Опис:
🇺🇦За українське в Україні! Наш сайт: https://www.info.kropyvnytskyi.ua Україна має очиститись від російсько-радянських штампів та наративів. Підписуйтесь на наш канал, запрошуйте відвертих, свідомих і незламних.
Джерело

ВІДВЕРТО | КРАПКА У ВАГОННИХ СУПЕРЕЧКАХ Укрзалізниця пояснила, чи має пасажир зве...

Логотип телеграм спільноти - ВІДВЕРТО ВІДВЕРТО @UAvidverto
109 Охват/переглядів 2026-01-30 12:24 Повідомлення №2977
🚂КРАПКА У ВАГОННИХ СУПЕРЕЧКАХ Укрзалізниця пояснила, чи має пасажир зверху право сидіти на нижній полиці«Укрзалізниця» надала офіційне роз’яснення щодо користування нижніми та верхніми полицями у вагонах, поставивши крапку в тривалій суперечці між пасажирами щодо сидіння на нижніх місцях і зберігання речей під ними.Про це повідомляє компанія у соцмережі, пише DailyLviv.com.В «Укрзалізниці» наголосили, що пасажир має право користуватися лише тим місцем, яке зазначене у квитку, протягом усієї поїздки.«Згідно з Правилами перевезення пасажирів, кожен пасажир має право користуватися лише тим місцем, яке зазначене у квитку. Пасажир з квитком на нижню полицю не зобов’язаний надавати її для сидіння пасажиру з верхньої полиці, навіть перед кінцевою станцією», – зазначили в компанії.👉Також в УЗ підкреслили, що користування нижньою полицею можливе лише за взаємною згодою між пасажирами. Окремо в компанії пояснили, кому належить місце для зберігання речей під нижньою полицею. За словами представників «Укрзалізниці», цей простір належить пасажиру, який має квиток саме на нижнє місце.«Місце для зберігання речей під нижньою полицею належить пасажиру з квитком на нижню полицю. Пасажири з верхніх полиць не мають автоматичного права займати цей простір без згоди пасажира знизу», – наголосили в УЗ.❗️Пасажирам, які подорожують на верхніх полицях, рекомендують зберігати ручну поклажу на верхніх багажних полицях, у спеціальних нішах купе або домовлятися з пасажиром на нижній полиці.А ви погоджуєтесь з такими правилами чи вважаєте їх несправедливими, адже квитки на верхню та нижню полицю коштують однаково?