Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МОНограм
Додано 14 лип 2024

МОНограм

@UAmonogram
Кількість підписників: 17 675
Фото: 7,620
Відео: 496
Посилання: 5,920
Опис:
Офіційний канал Міністерства освіти і науки України
Джерело

МОНограм | Ноосфера» вирушила в четвертий антарктичний сезон!Ввечері 12 грудня ук...

Логотип телеграм спільноти - МОНограм МОНограм @UAmonogram
3 500 Охват/переглядів 2024-12-13 08:40 Повідомлення №10643
🚢 «Ноосфера» вирушила в четвертий антарктичний сезон!Ввечері 12 грудня український науково-дослідницький криголам «Ноосфера» відправився з Кейптауна (ПАР) в Антарктику. У четвертому сезоні «Ноосфера» буде найбільш активно співпрацювати з антарктичними програмами інших країн:🇵🇱 Польща: допоможе з ротацією полярників і доставленням вантажів на станцію «Арцтовський»🇺🇸 США: проведе морські дослідження для станції «Палмер» у Південному океані🇪🇸 Іспанія: доставить вантажі й забезпечить дослідження для станції «Габріель де Кастилья»🇨🇿 Чехія: виконає спільні наукові роботи з чеською експедицією🇪🇺 ЄС: реалізує дослідження в межах програми «Горизонт Європа» — від океанографії до вивчення морських бактерійУсі міжнародні дослідження та проєкти фінансуються закордонними партнерами.🏗️ Також судно доставить технічних фахівців на станцію «Академік Вернадський», щоб провести невідкладні ремонтні роботи, зокрема реконструкцію метеомайданчика та системи каналізації.А наприкінці сезону — забезпечить перезмінку річних Українських антарктичних експедицій.Бажаємо успішного сезону, легкої дороги та великих наукових відкриттів! Дізнавайтеся більше про антарктичні місії «Ноосфери» ➡️ за посиланням