Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Військова служба правопорядку у ЗС України
Додано 06 гру 2025

Військова служба правопорядку у ЗС України

@UA_Military_Police
Кількість підписників: 4 422
Фото: 1,900
Відео: 175
Посилання: 860
Опис:
Офіційний Telegram - канал ВСП ЗС України. Amemus patriam, pareamus legibus Наші офіційні сторінки: 📌Facebook https://www.facebook.com/UA.Military.Police 📌Instagram https://www.instagram.com/ua.military.police
Джерело

Військова служба правопорядку у ЗС України | Ми вистояли у цій важкій “битві за зиму”.Загальні втрати російських за...

Логотип телеграм спільноти - Військова служба правопорядку у ЗС України Військова служба правопорядку у ЗС України @UA_Military_Police
2 450 Охват/переглядів 2026-03-02 14:01 Повідомлення №1753
Ми вистояли у цій важкій “битві за зиму”.Загальні втрати російських загарбників за три зимові місяці складають близько 92 850 військовослужбовців убитими і пораненими, або 1031 особа щодоби.За цей період противник втратив:322 танки, 430 бойових броньованих машин, 2 967 артисистем, 110 РСЗВ, 55 засобів ППО, п’ять літаків, один гелікоптер, 65 269 БпЛА оперативно-тактичного рівня, по одному кораблю й підводному човну, 11 927 одиниць автомобільної техніки,65 - спецтехніки.Протягом трьох зимових місяців ми ліквідували більше ворожих солдатів, ніж ворог залучив до своїх лав.У лютому 2026 року, вперше з часу Курської наступальної операції, Сили оборони України відновили контроль над більшою територією, аніж зміг захопити противник.Ми проводимо результативні активні дії на Олександрівському та Гуляйпільському напрямках. Всупереч багаторазовим реляціям російського керівництва, лише посилюємо контроль над Куп’янськом і скорочуємо в місті “поголів’я” ворожих диверсантів. Ми продовжуємо стримувати ворога в районі Покровсько-Мирноградської агломерації. Ми тримаємо стрій.Дякую українцям за стійкість і підтримку армії. Щиро вдячний українським воїнам, завдяки яким ми витримали цю складну зиму.Слава Україні!