Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Tyschenko Serhiy
Додано 06 гру 2025

Tyschenko Serhiy

@TyschenkoSerhiy
Кількість підписників: 749
Фото: 194
Відео: 81
Посилання: 411
Опис:
Дуже багато про футбол. Особливо український.
Джерело

Tyschenko Serhiy | Доба в Києві. Був сьогодні на ТаТоТаке тому вирішив переночувати вдома...

Логотип телеграм спільноти - Tyschenko Serhiy Tyschenko Serhiy @TyschenkoSerhiy
614 Охват/переглядів 2026-01-24 12:09 Повідомлення №2402
Доба в Києві. Був сьогодні на ТаТоТаке тому вирішив переночувати вдома. Останній раз приїздив в столицю десь на початку листопаду. В дорозі чекав, що вдома мене чекатиме темрява, холод та відсутність можливості помитися. Світло, вода, тепло були ввечері та зранку. Всі мої побоювання були марні. Мешканців у моєму будинку суттєво стало менше. Не має проблем з поправкою у відносно новому ЖК, де 5 будинків та 4 понад 20 поверхів . Світла у вікнах також менше. Як і людей, які прогуляються. В АТБ поряд без черг. Проблема транспорт. Метро не їде не лівий берег. Потрібно замовляти таксі. Ціни середні. З Арсенальної до Дарниці -в середньому 250 гривень. Корок не має. Можливо фактор суботи. Але і трафік не слабкий. В магазині є всі потрібні продукти без ажіотажу . Вночі канонада. Неспокійно. Спати під гул шахедів та вибухів страшно. В бомбосховище не пішов. Обрав правило двох стін -спав у коридорі. До цього потрібно звикнути, або хоч бути не одному в квартирі. Я так розумію, що до життя в Києві потрібно призвичаїтися. Потрібно любити це місто, щоб залишитися, або просто не мати варіантів куди їхати, чи бути привʼязаним роботою. Люди підлаштовуються. Шукають можливість мати світло, тепло , воду.