Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тростянецька міська рада
Додано 14 лип 2024

Тростянецька міська рада

@TrostyanetsCityCouncil
Кількість підписників: 1 726
Фото: 15,600
Відео: 43
Посилання: 636
Опис:
Офіційні новини Тростянецької громади Оф. сайт - trostyanets-miskrada.gov.ua Facebook - facebook.com/TrostyanetsTownCouncil Youtube - youtube.com/@Trostyanets Instagram - instagram.com/trostyanets_life
Джерело

Тростянецька міська рада | ТРОСТЯНЕЦЬКА ГРОМАДА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТ...

Логотип телеграм спільноти - Тростянецька міська рада Тростянецька міська рада @TrostyanetsCityCouncil
737 Охват/переглядів 2026-06-22 10:39 Повідомлення №19033
ТРОСТЯНЕЦЬКА ГРОМАДА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИСьогодні, 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, тростянчани здійснили покладання квітів до Меморіалу «Недоспівана пісня» й схилили голови перед усіма українцями, чиї життя забрала одна з найбільших трагедій в історії людства.У пам’ятному заході взяв участь заступник міського голови Володимир Злепко, представники керівного складу Тростянецького відділення поліції, Охтирського першого відділу районного територіального Центру комплектування та соціальної підтримки, бійці ДФТГ «Тростянець -1». Для України Друга світова війна розпочалася у 1939 році та принесла роки окупації, руйнувань, масових злочинів і мільйони людських втрат. 22 червня 1941 року бойові дії охопили всю територію України, а українські міста і села опинилися в епіцентрі війни.«Цього дня ми згадуємо всіх загиблих — військових і цивільних, дорослих і дітей. Усіх, чиї долі були зламані війною. Пам’ять про ті події є не лише частиною нашої історії. Вона нагадує про ціну миру, свободи та людського життя. Сьогодні, коли росія знову принесла війну на українську землю, ця дата має особливе значення. Ми схиляємо голови перед усіма жертвами війни. І продовжуємо боротьбу за Україну.», - прокоментував Володимир Злепко, заступник міського голови.