Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тростянецька міська рада
Додано 14 лип 2024

Тростянецька міська рада

@TrostyanetsCityCouncil
Кількість підписників: 1 728
Фото: 15,600
Відео: 43
Посилання: 636
Опис:
Офіційні новини Тростянецької громади Оф. сайт - trostyanets-miskrada.gov.ua Facebook - facebook.com/TrostyanetsTownCouncil Youtube - youtube.com/@Trostyanets Instagram - instagram.com/trostyanets_life
Джерело

Тростянецька міська рада | ️ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМДорогі тростянча...

Логотип телеграм спільноти - Тростянецька міська рада Тростянецька міська рада @TrostyanetsCityCouncil
643 Охват/переглядів 2025-03-07 13:52 Повідомлення №12822
⚡️ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМДорогі тростянчанки, з повагою та найкращими побажаннями вітаю усіх вас з Міжнародним жіночим днем, з прекрасним святом весни, любові та краси! Дорогі матусі, сестри, дружини, доньки, колеги! Кожна з вас схожа на весну, бо є джерелом життя! Ви наповнюєте світ неповторною красою, яскравим теплим світлом і безмежною любов’ю! Любі наші україночки, як же прикро, що ви зустрічаєте своє свято з величезним болем в серці через страшну війну, яку розв’язала росія проти нашої держави. Ми, чоловіки, знову й знову висловлюємо вам свою щиру повагу, вдячність та любов. Запевняємо, що будемо робити все можливе й неможливе заради справедливого миру. Сьогодні багато українок на фронті виборюють наше з вами право жити вільно на рідній землі. Саме нашим Героїням надсилаю найперші вітання й дякую за мужність та відвагу, за кожен новий ранок! Хай всі матері дочекаються додому з фронту своїх синів та доньок, а дружини – чоловіків!Дорогі дівчата, жіночки, ви надихаєте нас, чоловіків, на найкращі вчинки! Щиро бажаю всім на якнайшвидшої Перемоги! Бажаю вам мирного й щасливого життя на рідній, вільній і незалежній українській землі! Бажаю усім вам любові й краси, яскравих і світлих подій у житті, добробуту й затишку в оселях, радісних і добрих звісток! Нехай у вашому серці завжди буяє весна!З повагою, міський голова Юрій Бова