Джерело
Трикутник ∆ | Вже тиждень в українських соцмережах точиться дискусія, навіть запекла...
32 000 Охват/переглядів
2026-05-28 19:23
Повідомлення №13307
⚡Вже тиждень в українських соцмережах точиться дискусія, навіть запекла сварка, стосовно того, що сталося в окупованому СтаробільськуМи не можемо перевірити і верифікувати інформацію, яка надходить з окупованої України, як і повідомлення від нашого ворога. По суті, це для Росії ще одна історія про "мальчіка в трусіках", і їм неважливо скільки відсотків правди в цій історії - 5%, 10%, нуль. Бо це країна тотальної брехні, яка подарувала світу поняття "дезінформація" як концепт інформаційної війни, винайдений чекістами майже 100 років тому. Але головне в цій історії інше. Що кожен цивільний, який гине в цій війні, незалежно від того, по який бік фронту він був вбитий - відповідальність за його смерть цілком і повністю лежить на Росії. І на ній одній. Бо саме Росія розпочала цю геноцидальну війну з метою знищити всіх українців як народ, як етнос, як культуру. Тому ще раз: кожний цивільний українець, який загинув чи в Луганську, чи у Львові - загинув внаслідок російської агресії. І є її жертвою. На мою думку це єдина здорова оптика, через яку ми маємо дивитися на такі історії.Детальніше про це — у відео з Андрієм Сайчуком