Джерело
Подорожуй Україна та світ | У найдовшу ніч року київський вокзал оживе світлом!21 грудня на фасаді...
369 Охват/переглядів
2025-12-13 12:55
Повідомлення №2332
✨ У найдовшу ніч року київський вокзал оживе світлом!21 грудня на фасаді Центрального залізничного вокзалу у Києві з’явиться масштабна світлова інсталяція «Поділись світлом». Вона працюватиме кілька зимових днів — попри війну та темряву. Інсталяція весь час працюватиме на автономному живленні.Вокзал обрали не випадково. Під час повномасштабної війни він став точкою опори для сотень тисяч. Тепер його фасад перетвориться на полотно, яке засяє світлом тих, хто продовжує рухатися вперед.На вокзалі розмістять QR-код, який вестиме в онлайн-застосунок. Через нього кожен охочий зможе взаємодіяти з інсталяцією й обрати колір свого «внутрішнього світла».Автор інсталяції — український митець і світловий дизайнер, засновник Микола Каблука.Проєкт реалізується лабораторією сучасного світлового мистецтва Expolight спільно з Укрзалізницею.📎 Інтерактивна артінсталяція «Поділись світлом»📍 Центральний залізничний вокзал у Києві (Вокзальна площа, 1)🗓 21–25 грудня 2025 року⏰ з 5:00 до 7:30 та з 17:00 до 23:00