Джерело
Рольовий Топограф // Огляди та новини НРІ | Домінування D&D 5e - сумна правда світу настільно-рольових ігор. Ця си...
277 Охват/переглядів
2024-08-01 15:07
Повідомлення №2605
Домінування D&D 5e - сумна правда світу настільно-рольових ігор. Ця система настільки відома і розповсюджена, що серед видавців НРІ вже стало нормою видавати свої найпопулярніші модулі та сетинги на дві системи одразу: на власну і на 5е. Так сталося з Symbaroum, Dolmenwood, Pathfinder, Lord of the Rings, Doctor Who, Pirate Borg, Legend of the Five rings та ще з великою кількістю інших НРІ, яким для отримання уваги від спільноти довелось випускати окремі правила для 5e. Деякі ігри взагалі створюються виключно на основі D&D, як це було з Hellboy та Adventure Time.Та що тут казати, є навіть Біблія на D&D 5e. Чому погано панування D&D і ігор на основі? Бо індустрія застрягає в одних і тих самих правилах і ідеях, а нові геймплейні механіки можуть відкидатись, якщо вони не сумісні з правилами 5e.Однак після скандалу з OGL все більше видавців почали віддавати перевагу власним правилам. То може повільно але вірно ми дійдемо до того, що D&D не буде рольовою грою за замовчуванням?Як гадаєте?#точка_зору