Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - гобіт, гном та Самотня гора | Толкін українською
Додано 06 гру 2025

гобіт, гном та Самотня гора | Толкін українською

@Tolkiens_Myths
Кількість підписників: 1 335
Фото: 4,380
Відео: 134
Посилання: 1,160
Опис:
Канал для толкіністів та не тільки🧙 Толкін. Володар Перснів. Гобіт. Сильмариліон. etc Для зв'язку та пропозицій пишіть у повідомлення каналу 💌 Навігація: https://t.me/Tolkiens_Myths/7 Інші соцмережі: https://linktr.ee/Tolkiens_Myths
Джерело

гобіт, гном та Самотня гора | Толкін українською | Tolkien mentioned 💨Екзистенційний комікс, серія 760та "Філософія в око...

Логотип телеграм спільноти - гобіт, гном та Самотня гора | Толкін українською гобіт, гном та Самотня гора | Толкін українською @Tolkiens_Myths
200 Охват/переглядів 2025-12-12 15:29 Повідомлення №3505
Tolkien mentioned 💨Екзистенційний комікс, серія 760та "Філософія в окопі" (контекст від автора в коментах)1916, німецький окоп:- Вітґенштайне, я не знаю чи ми виживемо.- Ми можемо померти в будь-який момент, тому нам варто гарно прожити останні миті життя- Так, давай покаємось перед Господом...- Ні, взагалі-то я маю на увазі, що нам врешті треба задуматись над тим як слова співвідносяться із реальними об'єктами, а загальні фрази формують наші уявлення про "правду"- Але чи не маємо ми протягом життя робити щось красиве і значуще?- Розумієш, це та помилка, на яку я і вказую. Те, що ти кажеш, є беззмістовним і пустим твердженням. Ти мав би висловити щось конкретне, наприклад: "он там в кутку купа бруду".- Ох... Тим часом в британському окопі:- Професоре Толкін, мені здається, що ми тут загинемо.- Саме так, тому я працюю над чимось справді значущим. Граматика, абетка і словник вигаданих мною ельфійських народів!- Авжеж, але ж... ви чуєте як падають бомби?- Поглянь, у мене тут є дві літери для "R". Одна з них позначала дзвінку, але впродовж тисяч років їх стали вимовляти однаково, але різниця на письмі лишилася...- Ви хочете провести останні миті життя за цим!?- В окопі не місце для не-задротів! філософський #мем