Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ThingsIThinkIThink
Додано 06 січ 2025

ThingsIThinkIThink

@ThingsIThinkIThink
Кількість підписників: 3 716
Фото: 59
Відео: 2
Посилання: 101
Опис:
у кожного своє кіно в голові. тут моє
Джерело

ThingsIThinkIThink | В цій тарифній війні, яку хоче і розпочинає нова адміністрація США, ку...

Логотип телеграм спільноти - ThingsIThinkIThink ThingsIThinkIThink @ThingsIThinkIThink
10 000 Охват/переглядів 2025-03-12 10:33 Повідомлення №214
В цій тарифній війні, яку хоче і розпочинає нова адміністрація США, купа цікавих історій може вилізти. Це прям для економістів експеримент наживо… Дивно звісно бачити, як техно атланти намагаються розправити крила і з перших же спроб опікають їх об реальність. І з кожною безумною спробую вони дізнаються про існування реального сектору економіки за рамками венчурного капіталу та фінансової інженерії.Історія з електроенергією з Канади та отриманням зворотного удару у вигляді +25% до нормалізованих цін це взагалі класика. Несподівано багато хто дізнався, що США імпортує електроенергію для 1,5 млн домогосподарств Мічигану, Міннесоти та Нью-Йорка з Канади. Якщо введуть такий тариф, то це буде +100$ на місяць до чека. Звісно це буде катастрофа. Та більше Канада заявила, що може взагалі може припинити постачання, якщо США будуть продовжувати підіймати градус. Висновків нових не буде. Техно фашисти у зв'язці з правими популістами не відступлять. І впевнений ми ще побачимо і відключення світла у неочікуваних місцях і багато іншого.