Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці
Додано 14 лип 2024

WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці

@TheWWELooks
Кількість підписників: 6 615
Фото: 13,000
Відео: 854
Посилання: 6,250
Опис:
Ті самі WWE Looks / Лукс Ми - реслінг з 2013! Слава Україні! 🇺🇦 MonoBase : https://base.monobank.ua/wwelooks Підтримати авторів : @lookslinks Канал про AEW : @aewlooks Підтримка ЗСУ #луксидопомагають Реклама : @wwelooks_adv
Джерело

WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці | Новий інтерактив з нагоди Королівської Битви! 🔥Вітаю, шановне панство!...

Логотип телеграм спільноти - WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці @TheWWELooks
1 060 Охват/переглядів 2026-01-06 17:30 Повідомлення №17321
🔥 Новий інтерактив з нагоди Королівської Битви! 🔥Вітаю, шановне панство! Давненько у нас не було нічого інтерактивного, тож пропоную виправити це — рандомною Королівською Битвою WWE Looks.Що це і як усе відбуватиметься?Усе максимально просто.На старті маємо 30 місць, як і в класичній Королівській Битві. Якщо бажаючих буде більше — без проблем, збільшуватимемо кількість учасників кожного разу на +10 осіб.Як взяти участь?🎥 У коментарях напишіть: «Беру участь»🎥 Додайте ім’я реслера, якого хочете обрати для себе (головне правило, щоб це був хтось, хто є/був у WWE раніше і ще живий);⚠️ Головна умова — цей реслер не має бути обраний до васПісля завершення реєстрації усіх учасників рандомним чином перемішаємо, кожному буде присвоєно порядковий номер входу в БитвуЯк проходитиме інтерактив?🎥 Щодня відбуватимуться рандомні знищення: рандомайзер обиратиме два числа, перше — кого знищують, а друге — хто знищує. І так день за днем, доки в грі не залишиться лише один фіналіст. Інтерактив триватиме до самої справжньої Королівської Битви — до 31 січня включно. Формат — щось у дусі того, як ми раніше проводили Mixed Match Challenge.Що ви отримаєте за участь? Нічого. Це чисто інтерактив заради активності і спільного вайбу — не більше й не менше.Якщо вам це цікаво — реєстрація відкрита, чекаю на бажаючих🚨 Реєстрація відкрита до 07.01. 19:30