Джерело
Чоловічий погляд | Драпатий писав-писав, та не дописав. І хочеться правду сказати, але ге...
128 Охват/переглядів
2025-06-11 16:48
Повідомлення №686
Драпатий писав-писав, та не дописав. І хочеться правду сказати, але генералам казати правду заборонено. Хіба якщо більше не хочеш бути генералом.«Командування Сухопутних військ на момент мого призначення перебувало в стані управлінської стагнації. <...> Системні зловживання, кадрові рішення за знайомствами, низька внутрішня організованість. Духу розвитку в Командуванні не було і близько», — пише Драпатий, прощаючись із місцем своєї служби.А хто ж довів командування СВ до такого жалюгідного стану, у якому його побачив новий командувач?Якщо колектив — гівно, то винен у цьому керівник. До Драпатого дев'ять місяців керував сухопуткою Павлюк. А до Павлюка п'ять років командувачем СВ був Сирський. Міг Сирський зробити з командування сухопутки колектив-гівно? Та ну... Він же Герой України і Головнокомандувач ЗСУ. Виходить, Павлюк за свої 9 місяців угробив? Ну, виходить... Хоча він теж Герой України...Пане генерал-майоре Драпатий, хто довів КСВ до ручки? Сказали «а» — кажіть уже й «б». Але ні, не скаже.