Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦

@Tc00SuhIndiZTVi
Кількість підписників: 7 078
Фото: 24,400
Відео: 10,500
Посилання: 1,050
Опис:
Контакти по всім питанням @Nevidvorotnij @Justas71

👥 Кількість підписників

7 078
Середній/День:: -59
Середній/Тиждень:: -92
Середній/Місяць:: -1649

👁️ Середній перегляд на повідомлення

191
Середній/День:: 169
Середній/Тиждень:: 180
ERR: 2.7%

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 14
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 0.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 169 25-06-14 11:49
Українські Захисники — вдома!🇺🇦Сьогодні за результатами стамбульських домовленостей відбувся четвертий обмін за тиждень. На Батьківщину повернулися воїни ЗСУ, НГУ, ДПСУ, у тому числі ТрО, ССО, морської піхоти, десантно-штурмових і механізованих військ. ❗️Серед звільнених є ті, які вважалися зниклими безвісти. Повернуті обороняли Україну на різних напрямках, у тому числі в м. Маріуполь. Багато українців потрапили у полон у перші місяці повномасштабного вторгнення. Значна частка звільнених — офіцерський склад. Найстаршому з повернутих — 63 роки, наймолодшому — 21 рік. ☝️Серед звільнених оборонців є ті, чиї рідні звертатися до Офісу Омбудсмана. Наша інституція займалася захистом їхніх прав, скеровувала листи до російської сторони. Також на місці обміну перебували працівники Офісу Омбудсмана, аби проконтролювати дотримання прав воїнів відповідно до Женевської конвенції про поводження з військовополоненими.Акцентую, що цей обмін — результат наполегливої роботи державних органів України, які входять до складу Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Визволення оборонців відбувається за дорученням Президента України.🗣Робота триватиме надалі. Наша держава працює, аби українці поверталися додому з російської неволі! Слава Україні! Героям слава!⚜️
👁 192 25-02-02 07:47
Вбивства військових у тилу — це червона лінія, яку не можна перетинати. Ми не маємо права мовчки спостерігати за наростаючою хвилею зневаги до захисників України — це за межею того, що можна толерувати.Все не стається раптово. Ми вже бачили випадки приниження та агресії щодо наших захисників, але я не бачив гострої реакції суспільства на це. Тепер маємо прямі збройні напади. Так діє ворог. Він працює з нами і поміж нас, поки ми роздивляємось, хто що лайкнув.Немає жодних виправдань вбивству військовослужбовця і нападу на ТЦК. Блискавична і жорстка реакція влади – єдина можлива в ситуації свавілля проти військових. Без справедливого покарання вбивць, зловтішників і зрадників, ми отримаємо ще більше вбитих в тилу побратимів. В інших містах. В інших кварталах. На заправках, у супермаркетах, у під’їздах, на вулицях, які ми називаємо іменами Героїв. Якщо суспільство перетравить ці напади, погані симптоми стануть діагнозом. Хочу вірити, що в тій точці, де ми зараз, це не є можливим. Бо єдине, що відділяє нас від ворога – це Сили оборони України, Збройні Сили.Поки ми втрачаємо найкращих наших людей на фронті, в тилу не маємо втратити совість. Зневага до людини в пікселі починається там, де закінчується гідність. Ми зобовʼязані поважати тих, хто взяв до рук зброю і ціною власного життя боронить наші міста, людей у них, кордони, небо і землю, нашу державу, наш прапор, наш дім. Світла пам’ять загиблому воїну. Щирі співчуття рідним, близьким і побратимам.