Джерело
🌐 ТароКомпас | Якось боги, зібравшись, вирішили розважитися. Один із них сказав: — Да...
158 Охват/переглядів
2026-03-27 15:32
Повідомлення №9466
Якось боги, зібравшись, вирішили розважитися. Один із них сказав: — Давайте щось заберемо у людей? Після довгих роздумів вирішили відібрати у людей щастя. Ось тільки куди його сховати? Перший сказав: — Давайте сховаємомо його на вершині найвищої у світі гори.— Ні, люди сильні, хтось зможе піднятися і знайти, і якщо знайде один, решта одразу дізнаються, де щастя, — відповів інший. - Тоді давайте сховаємо його на дні моря! — Ні, не забувай, що люди цікаві, хтось сконструює апарат для підводного плавання і тоді вони обов'язково знайдуть щастя.- Сховаємо його на іншій планеті, подалі від Землі, — запропонував ще хтось. — Ні, пам'ятай, що ми дали їм достатньо розуму, коли вони придумають корабель, щоб подорожувати світами. Вони відкриють цю планету, і тоді знайдуть щастя.Самий старіший бог, який протягом усієї розмови мовчав, сказав: — Я гадаю, що знаю, де треба сховати щастя. - Де? — Сховаємо всередині самих людей. Вони будуть так зайняті його пошуками зовні, що їм і на думку не спаде шукати його в собі.Усі боги погодилися, і з того часу люди витрачають усе своє життя у пошуках щастя, не знаючи, що воно заховано в них самих.Шукайте щастя в собі, а не в людях чи речах.Бажаю всім вихідних наповнених щастям та радістю.А приводи для цього у вас точно є. Головне дайте їм можливість проявитись 😜ТароКомпас