Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🌐 ТароКомпас
Додано 14 лип 2024

🌐 ТароКомпас

@TaroCompas
Кількість підписників: 1 521
Фото: 5,910
Відео: 405
Посилання: 3,810
Опис:
Таро, Матриця Долі. Консультації, які завжди допомагають. Чітко, дієво без містики. Показую варіанти розвитку подій та даю інформацію, що робити.. 🌀Замовити розклад, консультацію @AnTarot 😘Посилання https://t.me/+ERFDE-IWP3NmY2Zi
Джерело

🌐 ТароКомпас | Роздуми таролога...За роки своєї практики зустрічаєшся з різними клієн...

Логотип телеграм спільноти - 🌐 ТароКомпас 🌐 ТароКомпас @TaroCompas
239 Охват/переглядів 2026-01-16 10:04 Повідомлення №9071
Роздуми таролога...За роки своєї практики зустрічаєшся з різними клієнтами. Є клієнти, які приходять, замовляють послугу і зникають на певний час. Без зворотнього зв'язку, без "дякую". А потім виринають знову на горизонті і замовляють ще розклад. Бо у попередньому все збулося.Є клієнти, які одразу дають зворотній зв'язок, розширено і детально. За що я вам всім безмежно вдячна 🙏❤️Є клієнти, які раз у раз приходять до тебе з одним і тим же запитом, і ти їм раз у раз кажеш, що потрібно робити, але вони цього не чують. Мабуть, їм подобається бути в ролі жертви. Жертви обставин,  несправедливості, мучитись, страждати і таким чином якось виправдовувати свою неуспішність у інших сферах життя. Є клієнти, які, отримавши інформацію, кажуть, що вона їм не подобається, йдуть до іншого спеціаліста, в потім повертаються і говорять, що їм там сказали те саме.Раніше я могла засмутились, коли людина після розкладу чи консультації мовчки зникала з горизонту. Перше, що лізло в голову (бо таролог то теж людина 😊) , що їй не сподобалось. Але  з часом вона вже знову пише і замовляє ще і ти розумієш, що то просто така особливість реакції людини.Я до чого - всі ми різні. Всі ми по різному сприймаємо не лише інформацію, а й світ в цілому. Якщо вам не сказали "дякую", це не значить, що не сподобалось, не було корисно. Просто людині треба ще побути з цією інформацією, переварити її, оцінити наскільки вона для людини цінна і потім мовчки знову повернутись за вашою послугою, товаром чи допомогою. Якщо вам сказали "дякую", не завжди це про те, що людині сподобалось і вона повернеться ще. Вона просто ввічлива людина😊Тому не приймайте все близько до серця. Все не завжди таке, яким здається )ТароКомпас