Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Times of ZAHAR
Додано 06 січ 2025

Times of ZAHAR

@TOZchannel
Кількість підписників: 93
Фото: 170
Відео: 46
Посилання: 93
Опис:
Зрадойобство починається) Цей канал читає сам Залужний, кіт Буданова, Зеленський, пʼятиюрідний син Зеленського, водій маршрутки та пан Малюк (ні, це неправда, а могло б бути в правдою) Мною править великий СІон, я люблю справедливість і Пепсу

👥 Кількість підписників

93
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 99 26-04-05 11:47
«Договорнячок»Іноді ловлю себе на думці, що "Мирний договір" стало на одному рівні зі словом "Потужний", тобто поступово втратило той оригінальний сенс, який колись у нього закладали та перетворилось у глобальну концепцію "Договорнячка", який придумали, щоб власне висміювати всі процеси, що відбуваються під час перемовин, спроб домовитись, світових форумів і так далі. Люди все менше вірять у якийсь сприятливий розвиток подій, поняття "Перемоги" та "Поразки" вже давно є розмитими у головах людей через тривалість повномасштабної війни, а на фоні відбувається тотальне наживання на людських життяхІ так, це не тільки про Україну, але про це далі. На час перемовин ми всі раніше, затамувавши подих, чекали на хоч якісь рішення, а колись і взагалі вірили у готовий мирний договір, а потім ці всі сподівання розбились об дурні пункти, які б сторони ніколи не узгодили між собою. Потім ми ще й побачили, що наша віра в те, що Росія не обстрілює нас шахедами та ракетами на час переговорів впевнено розтрощилась об розуміння того, що наш ворог просто накопичував ударний потенціал, щоб побити черговий кількісний рекорд нічної атаки та іноді й смертей. Потім наш добрий союзник США у вигляді Президента Дональда Трампа почав кампанію ворожості щодо України, щоб не дати тріснути своєму дитячому его, що згодом переросло у спроби тиску на нашу державу з метою прийняття невигідних умов для швидкого завершення війниТепер ми взагалі переросли у війну США та Ізраїля проти Ірану та у нові танці з бубном навколо їх фантомного мирного договору та перемовин, про які чомусь знає тільки Трамп, який їх, певно, бачить у своїх температурних снах. Американці висувають свої умови, іранці відповідають своїми, але і тут знову можна зрозуміти обидві сторони, адже йде боротьба інтересів та пошук справедливості, яка для всіх різна. Майстерність перемовин полягає у вмінні використати актуальну ситуацію максимально ефективно для своєї країни та не дати часу на зміни з подальшим покращенням позицій твого ворога, а іноді й у введення його в оману, щоб отримати бажаний підпис Ну а наші перемовини наразі знову на паузі. І навіть всі наші спроби погратися у тимчасове перемирʼя на паузі, хоча Росії було б це зараз дуже вигідно, адже санкції зняті, світ тоне у енергетичній кризі, а у них зараз знову будуть надприбутки, якщо ще залишаться НПЗ. Ну а нас вже наші «надійні» партнери знову просять не бити по енергетичних обʼєктах РФ в обмін на нічого(?)Поки великі лідери домовляються про те, як би краще домовитись про домовленості після домовленостей на перемовинах, у світі гине все більше цивільного населення. Ну а всі ці перемовини виглядають скоріше як якийсь бенкет посеред чуми, а не реальні спроби про щось домовитись 🚬Насправді я вам просто хотів новий трек порекомендувати, а пост якось сам написався
👁 103 26-03-14 13:44
14 березня - День українського добровольцяВін обʼєднує всіх людей, хто добровільно доєднався до боротьби за незалежність України. Саме добровольці першими прийняли удар, дали достойну відсіч, коли ще ніхто не вірив в Україну, але вони були впевнені, що країна встоїть та чинитиме опір до останньогоДобровольчі формування, волонтери, які 24/7 допомагали та на яких, фактично, трималось військо у питанні логістики та закриття потреб і продовжує триматись. Не вистачить слів, щоб описати ту гордість, яка переповнює, який шлях вже пройдено та на які подвиги йшли наші воїни задля збереження УкраїниОкрему увагу хочеться приділити також іноземним добровольцям, які залишили своє цивільне життя на Батьківщині для боротьби на боці України. Хтось через відчуття провини, хтось через якийсь внутрішній поклик, хтось для покращення військових навичок, адже Україна вже давно стала полігоном для випробування передового озброєння та відпрацювання знань на практиціРазом з цим хочеться пригадати ганьбу від нашої влади, яка систематично вставляла палки в колеса добровольцям з Білорусі та Росії, які роками намагались отримати хоч якісь документи та взагалі право перебувати на території України, відкривати рахунки, проводити фінансові операції, мати майно і ще дуже багато запитань та проблем, з якими стикалися іноземці Величезна подяка та честь усім добровольцям та усій добровольчій спільноті, яка залишила своє цивільне життя на користь захисту держави, її честі та гідності Нехай живе вільна та незалежна Україна 🇺🇦
👁 80 26-03-09 17:28
Станом на цей час є 11 запитів від країн – сусідів Ірану, європейських держав та Америки. Чітка зацікавленість в українському досвіді захисту життя, відповідних перехоплювачах, системах РЕБ, тренуванні. Україна готова реагувати позитивно на запити тих, хто допомагає нам самим захищати життя українців та незалежність України. На частину запитів ми вже відповіли конкретними рішеннями, конкретною підтримкою, - Зеленський Щодо української пропозиції допомоги у збитті шахедів - не знаю, звідки тут взагалі беруться негативні коментарі чи вагання. Війна на Близькому Сході з можливістю подальшого її поширення на інші регіони - деструктивний фактор для нашого супротиву, адже блокування Ормузької протоки вже спричинило різке підвищення цін на нафту, а надалі буде тільки гірше, якщо найближчим часом це питання не буде вирішене. Хаос на нафтовому ринку топових гравців - одні плюси для Росії, Китаю та величезні надходження у їх бюджетТому Україна теж зацікавлена у прискоренні завершення бойових дій чи максимальної їх локалізації Ми нічого не виграємо від війни на Близькому Сході, а також несемо збитки та можемо заплатити за це дуже велику ціну. Успішна кооперація у збитті дронів - шанс для нас вчергове заявити про себе на ринках військових технологій, отримати подальше фінансування, озброєння та лояльність країн Близького СходуНу а містер Сі вже як пару днів скаржиться на блокування протоки та поступово відвертається від Росії через Арктичну кампанію. Ось тут буде дуже цікаво простежити за ситуацію у глобальному протистоянні Росії, Китаю та США за АрктикуТому чекаємо, не ниємо про можливе зменшення ефективності ППО після відправки інструкторів і так далі. Спостерігаємо 🙂
👁 120 26-01-20 15:56
Не захотів розтягувати минулий пост, тому підніму тему «Нового світового порядку» Трампа тут 🇺🇸Гадаю, що всі вже бачили, що Трамп анонсував створення «Ради Миру», до якої вже запросив максимально різні країни - від Аргентини до Туреччини, Франції до Угорщини, так і Росію з Україною для вирішення питання ГазиСама ця Рада уповноважена ООН як міжнародний перехідний орган. Варто, мабуть, нагадати, що саме некоректний територіальний розподіл ООН і заклав фундамент для цього конфлікту. Поселивши очевидно ворогуючі релігії на одному клаптику землі та кинувши напризволяще, вважалось, що територіальне питання врегульоване та все буде добре. Проте, розподіл був очевидно на користь єврейського народу без урахування інтересів місцевого арабського населення. Ну і от ми бачимо спробу №2 від найвеличнішого миротворця світу 🚫Президенти Аргентини та Туреччини вже погодились доєднатись, а Макрон відхилив запрошення. Колективне європейське засудження створення даної Ради, звинувачення у створенні «Нового порядку» Трампа та пропозиції щодо створення нового альянсу з Україною та без США є очевидним свідченням того, що європейцям гарненько так наступили на хвіст і вони банально не розуміють, що робити далі Трамп хоче поставити весь світ на коліна, отримати премію миру та отримати від всіх «заслужене» «Дякую». Тепер під гарячу руку потрапили європейціДо речі, від того, як себе покаже «Рада миру» по Газі може залежати й те, як закінчиться наша війна, адже Трамп казав, що планує зробити таку ж і для завершення російсько-української війни 🙄На сьогоднішній день дуже забавно дивитись на ці всі засудження та погрози диктаторам за порушення міжнародного права і утворення нового порядку, адже одразу хочеться запитати у міжнародної спільноти, а де ж вона пропадала, коли знищували Грозний, російські танки заїжджали до Грузії, зелені чоловічки ходили по Криму та потім полетіли ракети по українських містах та дрони по європейських? Ах так, згадуєш, що тоді засудження та тупотіння ніжкою теж були особливо гучними, проте ніякими діями не підкріплювалися Трамп не намагається створити «Новий порядок», а просто намагається втиснути США у цей хаос, який і так давно вже панує у світі та зайняти тут вигідні позиції, поки європейці тільки оговтуються після «успішного» популістського енергетичного зеленого переходуНу а нам залишається тільки дивитись на те, як великі держави, як завжди, формують світоустрій, а менші просто намагаються хоч якось попасти у сферу впливу та закріпитися в інтересах гегемонів, щоб отримати хоч якусь вигоду та взагалі вижити 😴