Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО'' | РЕЗЕРВ
Додано 06 гру 2025

АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО'' | РЕЗЕРВ

@SumyOblEnergo
Кількість підписників: 1 626
Фото: 2,110
Відео: 63
Посилання: 726
Опис:
Це резервна копія новин з офіційного каналу АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''. Тут можете коментувати та випускати пару- представники обленерго повинні знати що про них говорять. Альтернативні джерела: http://t.me/SumyOutage https://t.me/sumy_svitlo

👥 Кількість підписників

1 626
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

812
Середній/День:: 704
Середній/Тиждень:: 965
ERR: 49.94%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

🔹Протягом 2025 року фахівці АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" склали 568 актів про порушення Правил роздрібного ринку електроенергії по юридичних споживачах та 489 актів – по побутових споживачах.🔸Найбільша сума нарахування за 2025 рік склала:▶️по юридичних споживачах – на суму 2 268 235,73 грн з ПДВ;▶️по побутових споживачах – на суму 238 950,97 грн з ПДВ.🔹Перевірки точок обліку енергетики здійснюють майже цілодобово, часто – в присутності поліції.Несанкціоноване втручання в електричні мережі має кілька негативних наслідків. 🔸Додаткове навантаження на мережу. Безоблікові підключення до електричних мереж додають навантаження на енергетичну систему. Під час зниження температури повітря це навантаження значно зростає, оскільки всі ми частіше використовуємо засоби обігріву, вмикаємо чайники та інше електричне обладнання. А додаткові втручання в мережу поза обліком погіршують ситуацію з навантаженням і через це можуть виникати аварійні знеструмлення. Адже робота енергосистеми розрахована лише на санкціоновані, описані в умовах договору, підключення. Звісно, вона має запас надійності. Але постійні обстріли армією рф негативно впливають на роботу електромережі. Тож втручання ще й поза обліком тільки погіршує ситуацію.🔹Відповідальність перед законом. Згідно зі статтею 188-1. Кримінального кодексу України, викрадення електричної енергії шляхом її самовільного використання без приладів обліку, результати вимірювання яких використовуються для здійснення комерційних розрахунків (якщо використання приладів обліку обов’язкове), або внаслідок умисного пошкодження приладів обліку чи у будь-який інший спосіб, якщо такими діями завдано значної шкоди, - карається штрафом або виправними роботами. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони завдали шкоду у великих розмірах, - караються позбавленням волі на строк до трьох років.🔸Фінансові збитки. Усі випадки втручання в мережі поза обліком обов’язково будуть викриті та відповідно – обраховані, згідно з ПРРЕЕ. Про "економію" у таких випадках не йдеться – вартість за кВт·год для "крадіїв" значно вища за ринкову. Порушники ПРРЕЕ завдають шкоди всім жителям Сумщини. Адже недоотримання коштів на відновлення електрообладнання тягне за собою його зношеність і як наслідок – додаткові відключення та збільшення аварійних ситуацій. Тож додаткове позаоблікове навантаження на мережі знижує їхню надійність.🔹Небезпека для життя. Проведення несанкціонованих схем підключень до електромережі небезпечні для життя та здоров’я електриків-аматорів. Адже робота під напругою потребує знань і відповідної освіти та обладнання.❗️Якщо ви стали свідком крадіжки електроенергії, помітили втручання в роботу мережі людей, що не є представниками АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" (це можна розпізнати за відсутністю спецодягу та спецтехніки - у енергетиків це завжди є), повідомляйте до кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО": 0 800 300 247 (лінія безкоштовна і працює цілодобово) або 0542 659-659.Наостанок, підкреслимо, що електроенергія – це такий же товар, як газ чи вода, продукти чи мобільний зв'язок. Немає ніяких виправдань для її безоблікового споживання. Оскільки за кожною кВт·год стоїть величезна праця енергетиків!⚠️Нагадаємо, раніше ми публікували матеріал про те, як відбувається виявлення та фіксація безоблікового споживання електроенергії.
👩‍🏭 У кол-центрі АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" запрацював віртуальний оператор Лана🤝 Щоб бути на зв’язку зі споживачами навіть у періоди пікового навантаження, у кол-центрі АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" з січня 2026 року почав працювати віртуальний оператор Лана.📞 Вона підключається до обробки дзвінків, коли всі штатні оператори зайняті. Лана допомагає споживачам отримати важливу інформацію та залишити звернення без довгого очікування на лінії.📲 Віртуальний оператор може: повідомити причину поточного знеструмлення та орієнтовний час відновлення електропостачання; поінформувати про номер черги в графіках аварійних та погодинних відключень; прийняти звернення щодо відсутності електропостачання; зафіксувати заявки на коригування показників лічильника електроенергії.📊 Навантаження на кол-центр у періоди відключень суттєво зростає.Так, лише у грудні 2025 року оператори кол-центру АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" опрацювали 30 396 вхідних дзвінків.Найбільша кількість звернень за окремі дні (без урахування днів прийому показників) була зафіксована:09.12.2025 – 20 849 дзвінків24.12.2025 – 17 827 дзвінків13.12.2025 – 10 704 дзвінки👌 Впроваджуємо нові рішення, щоб прийняти якомога більше звернень і бути корисними кожному споживачу. Запуск віртуального оператора - це крок до покращення комунікації та доступності наших сервісів.💡 Сподіваємося, що знайомство з Ланою буде для Вас результативним 💙#Лана#віртуальний_оператор#кол_центр#Сумиобленерго