Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡
Додано 14 лип 2024

АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡

@SumyEnergo
Кількість підписників: 57 795
Фото: 2,130
Відео: 63
Посилання: 812
Опис:
Офіційний канал
Джерело

АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡 | Чому деінде світло є, а в мене немає?"Шановні споживачі електроенергії...

Логотип телеграм спільноти - АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡 АТ ''СУМИОБЛЕНЕРГО''💡 @SumyEnergo
138 000 Охват/переглядів 2025-10-10 17:32 Повідомлення №2239
"Чому деінде світло є, а в мене немає?"Шановні споживачі електроенергії! Ми дуже співчуваємо всім, хто без електроенергії внаслідок військової агресії рф. Від вас надходять звернення, чому деінде світло все ж є. Роз'яснюємо ситуацію.Унаслідок масованої атаки рф на енергетику України було пошкоджено ряд енергетичних об’єктів. Частина розподільчих мереж нашої компанії живилася саме від цих пошкоджених джерел, тому споживачі, підключені до них, наразі перебувають під дією аварійних відключень за командою НЕК "Укренерго".Водночас деякі споживачі заживлені від енергетичних вузлів, які залишилися в роботі. Відключення цих споживачів ніяк не вплине на відновлення електропостачання тим, хто вже знеструмлений, оскільки джерела живлення та мережеві схеми різні.Окрім Сумщини, вимушені аварійні відключення сьогодні застосовуються також у Києві, Київській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській і Кіровоградській, областях. Працюємо в посиленому режимі над ліквідацією наслідків атаки російської армії та стабілізацією енергосистеми!