Джерело
Українські Січові Стрільці | Я спілкувався з американцями на цю тему. Наприклад, як з Куп'янськом. ...
544 Охват/переглядів
2025-12-14 15:37
Повідомлення №23929
Я спілкувався з американцями на цю тему. Наприклад, як з Куп'янськом. Вони заявили, що Куп'янськ окупували і ми в оточенні, — ЗеленськийПендоси реально вірять всьому що кажуть москалі 🤦🏻♂️Я нещодавно був у Куп'янську і показав, хто контролює це місто. Такої дезінформації з боку росіян дуже багато.Тому я давав "сигнали" нашим колегам зі США, що не треба вірити всьому, що говорить росія.росія хоче не витрачати сили і окупувати наш схід, нашу державу політичним шляхом, дипломатично-політичним шляхом.І тоді США сказали, давайте такий компроміс: "російська армія не буде заходити на частину нашого сходу, а Збройні сили України вийдуть".Я не вважаю, що це справедливо, тому що ця "економічна зона", хто нею буде керувати?Якщо ми говоримо про якусь "буферну зону" по лінії зіткнення, якщо ми говоримо про якусь "економічну зону", і ми вважаємо, що на ній має бути тільки поліцейська місія, а війська повинні відходити, то питання дуже просте: Якщо українські війська відходять на 5–10 км, то чому російські війська не відходять в глиб окупованих територій? Також на таку саму відстань.Тому це питання, в якому поки що немає відповіді, але воно дуже чутливе і дуже гаряче.