Джерело
Стояк Кукоби | Депутат міськради від «Майбаху» Денис Поліщук в негодованії, бідкаєтьс...
4 100 Охват/переглядів
2024-10-07 14:03
Повідомлення №1068
🟢Депутат міськради від «Майбаху» Денис Поліщук в негодованії, бідкається бідняга, що не зробили ще дорогу на Ковалівку.☝️Дєниска, дороги там робить обласна структура «Агенція місцевих доріг», а бабло на це дає частково Полтава. 🍌Тобі скинути номер Попенка, який сидить в замах керівника УЖКГ від «Майбаху» ? Чи номер «нового Басана» підігнати, що керує «Агенцією» щоб ти напряму подзвонив і запитав? ➡️ Якщо Полтава таки виділила бабло на ці дороги, то воно пішло на «Агенцію» і до неї питання.☝️Але ви ж скажіть людям чесно, що по цій «програмі співфінансування» Полтава виділила нещасні 10 мільйонів на всі «сільські дороги». Що в реальності означає сущщі капєйки.➡️Тобто там максимум якісь латки накладуть та й то через одну👍🟢А чого місто виділило так мало бабла? Бо це ж бабло не містом буде освоюватись, тобто не вами. Того Полтава на чолі з Катьою😙 так довго це бабло тримало і гальмувало виділення.☝️Бо похуй вам на та дороги і на тих людей в селах. Для вас ключове, що бабло «освоюватимете» не ви, а «Агенція». Тому отак от - сель ву плє