Джерело
Стояк Кукоби | ️За нашою інформацією елітний будинок біля «Сонячного парку» по вулиці...
5 200 Охват/переглядів
2024-07-22 15:04
Повідомлення №863
⚡️За нашою інформацією елітний будинок біля «Сонячного парку» по вулиці Конституції підключили до критичної мережі, щоб там не вимикали світло.🟢До речі, ресторан «Шейд» в цьому будинку належить депутатці міськради Маріані Соліман. Маріано, це не ви там випадково нарішали собі таку функцію? 👏☝️І таке ж зробили ще з декількома елітними будинками, зокрема на паралельній вулиці Стрітенській, в новобудові поруч з так званим «октябрським» райвідділомЧиста педарастія.📌 І ми звісно противники мітингів у військовий час, адже вони можуть більше нашкодити ніж принести користі, але яку реакцію можна чекати від суспільства, яка бачить таку єбучу несправедливість. Чи видумаєте весь квартал не помітить, що коли у них вимикають світло, у вас воно є🤦🟢 Виходить, що єбуча мажорва не може дозволити собі придбати екофлоу чи генератор, чи сонячні панелі поставити на дах? Бабла мало, чи що? Чи ви вирішили, що ви саме хитровиєбані? І це на фоні такої колосальної суспільної напруги. Який піздєц🤦☝️З такими підходами, ой буде біда.Підписатися на Стояк 🍌