Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби
Додано 14 лип 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Кількість підписників: 8 744
Фото: 1,860
Відео: 552
Посилання: 928
Опис:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Джерело

Стояк Кукоби | Ахуєть», — кричали діти. ☝️Виявляється обласне комунальне підприємство...

Логотип телеграм спільноти - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
6 960 Охват/переглядів 2026-04-23 10:59 Повідомлення №2420
🟢«Ахуєть», — кричали діти. ☝️Виявляється обласне комунальне підприємство «Полтавапаливо» банкрут.🍆 Ліквідаційна процедура підприємства почалась з березня.Тобто «Полтавапаливу» прийшла повна пізда. 🔺Підприємство «Полтавапаливо» з самого його заснування повністю контролювала партія «Рідне місто».☝️Останні 10 років цей контроль відбувався з допомогою голови обласної ради, решетилівського пітушари 🐔 Олександра Біленького.🔴Ви тільки уявіть величезне, в своєму роді, унікальне підприємство, яке має розгалуджену систему виробничих баз по області. Тільки 14 величезних паливних складів. Ліцензії. І все це «Рідне місто» з Біленьким довело до банкрутства 🤦☝️Вони то будуть піздєцть, що причиною стала війна, але якщо ви подивитесь на фінансові показники, то КП пішло в мінус ще з 21 року🙈🟢Тобто ці чорти втупу розпиздили наше з вами обласне підприємство, а тепер щоб приховати свої злочини вирішили швидко оголосити його банкрутом і ліквідувати.😨Так сказать конци в воду. А потім ще приватизувати тихенько бази по області.🔴 Ало, блять, обласні діпутати, в тому числі й типу опозиційні, а шо проїсходе? ☝️Ви там по ІРТ всі ходите, по тіатрам і унівєрам виступаєте, пости срані пишете, а у вас блять величезне підприємство пішло по пизді.І тішина...Сільву плє блять