Джерело
Стояк Кукоби | День в хату, падпіщщики. Якось зовсім непомітно для опществіності на д...
5 180 Охват/переглядів
2026-02-05 10:49
Повідомлення №2263
🟢День в хату, падпіщщики. Якось зовсім непомітно для опществіності на днях в Полтаву приїжджав заступник керівника ОП Віктор Микита. М’яко кажучи далеко не послєдній чєлавєк в країні.☝️І якщо ви думаєте, що йому оце нєхуй робити їхати в таку погоду просто для абстрактного «робочого візиту» на Полтавщину то нє, нє тут то било — це так не працює.Наші джерела кажуть, що однією з реальних задач приїзду Микити було просування питання введення в Полтаві військової адміністрації. 🍆Ібо підара Мамая хоча вже й нема на посаді, но справа його в місті живе. При чому живе не тільки ідеологічно, а й управлінськи — ібо тотальний похуїзм та вульгарний піздінг бабла цвітьот та пахне на повну балансіягу.☝️Да, да, питання ВЦА обговорюють в кулуарах не один рік, це да, але феєричне управління спільнодійщиці-комунікаторши накопичила скільки вже негативу, що з цією ідеєю погоджуються вже навіть частина кураторної вертикалі Ямщикових.🔴І оця реєстрація петиції по Полтаві на сайті Президента — це старт серйозних процесів.☝️Кстаті петицію про запровадження ВЦА можна підписати ➡️ ТУТ ⬅️🍌Катю, Вадім, хватайте Бражніка, дзвоніть Іващенку і гайда підпистувати петицію. Звільніть себе від страждань 🤩 😙 👏