Джерело
Стічка неферша💙 | Короче мені скучно тому зараз розкажу ситуацію в автобусі, ніколи до ц...
210 Охват/переглядів
2025-06-07 14:30
Повідомлення №3824
Короче мені скучно тому зараз розкажу ситуацію в автобусі, ніколи до цього в житті не зіштовхувалась з расизмом, я знаю що це досить популярна проблема зараз , але щоб в реальності такого не бачила. Короче заходить дядя в автобус, ну він Пакистанець 🇵🇰 (Темно шкірний ) . Ситуація така: сидить жінка , типу знаєте завжди 2 місця щоб сісти а вона зайняла одне- тобто інше вільне біля неї . Навтроти неї сидить чоловік ( вони не знаїомі якщо що , просто лівий чел , років на вигляд 25-28 ) . Сідає цей пакистанець з цією жінкою , вона мовчить ні як не реагує . Цей чел який сидить нпвтроти неї починає бикувати на цього Пакистанця, типу «Ew, that’s f*cking disgusting», « це блять противно». І все в такому роді З МАТАМИ на Пакистанця який просто сів біля цієї жінки . Як я зрозуміла Пакистанець не розмовляє англійською , він просто почав вставати щоб змінити своє місце, цей Расист почав далі говорити «Наскільки противно що тої сів з тією жінкою і тд» тобто він не заспокоювався і говорив який той хуйовий . Хоча повторюсь цю жінку він не знає і вона не виглядала засмученою через те що з нею сів Пакистанець, тому не розумію чого вчинку. Навіть якщо б йому це не сподобалось я думаю можна було говорити без матів і тд, люди дивні