Джерело
стандарти хотівших в НАТО | Друзі!Як і обіцяв, продовжую ділитися враженнями щодо перегляду Джипер...
3 400 Охват/переглядів
2024-08-09 13:19
Повідомлення №5295
Друзі!Як і обіцяв, продовжую ділитися враженнями щодо перегляду Джиперса Кріперса 2001 року.І зразу напишу, через що я дуже здивований. А здивувало мене те, що в американських фільмах у ті далекі роки - показували довбойобів. Я думав, що у них їх немає, але як показує це кіно - є😁Бо нормальна, толкова людина, яка закінчувала Десну, або хочаб Старичі, ніколи не полізе в якусь підозрілу трубу😁.От я дивлячись цей фрагмент так це і коментував:«Ти шо довбойоб, щоб туди лізти?» Ну тобі пояснили, шо тута якась жіночка пропала пару років назад, ну май же хоч трохи розуму в тому бубні😁 Встань, подумай, подзвони сержанту, скажи що в мене йобнуті ідеї в голові…Але ні, поліз…Що мене взагалі не здивувало? Так це те, що цей СЗЧшнік Джиперс їв органи. А шо тут такого? У кінці 90-х на початку 2000-х і не таке в армійських їдальнях давали. От якби він їв ананаси, які по телевізору показували, тоді б мене то здивувало і я б сказав, що то всьо піздьож.Наразі доповідь по фільму закінчив. Як додивлюся далі, то напишу продовження😁. Вподобайку, якщо такий формат пересквзування фільмів вам подобається і тут не забагато спойлерів😁