Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - стандарти хотівших в НАТО
Додано 18 лип 2021

стандарти хотівших в НАТО

@Standards_hotivhs_v_NATO
Кількість підписників: 18 451
Фото: 8,570
Відео: 330
Посилання: 2,090
Опис:
Армійський гумор З питань замовлення товарів: @RuslanBorta Зворотній зв‘язок: @ivanchenkartem Оформити підписку на приватний канал Руслана через Base by mono 🦾: https://base.monobank.ua/5nsfoRZz1G3UFB
Джерело

стандарти хотівших в НАТО | Сьогодні я прочитав цікаву новину, про те, що 4 сезон Гри престолів не...

Логотип телеграм спільноти - стандарти хотівших в НАТО стандарти хотівших в НАТО @Standards_hotivhs_v_NATO
2 960 Охват/переглядів 2025-11-03 14:17 Повідомлення №9268
Сьогодні я прочитав цікаву новину, про те, що 4 сезон Гри престолів не будуть транслювати і показувати в Україні через те, що в ньому брав участь актор, якого внесли до переліку осіб, діяльність яких становить загрозу національній безпеці України.Що за актор я писати не буду, бо я не знав про його існування, але завдяки ідіотським рішенням Мінкульту він тепер буде мати популярність майже як у Кіта Герінґтона (Джон Сноу), який до речі, підтримував саме Україну, як і інші ГОЛОВНІ АКТОРИ гри престолів.Можна погуглити і прочитати, як вони допомагали Україні, а потім пригадати, що Мінкульт не рекомендує дивитися їх роботи.Я розумію, якби було б навпаки: популярний російський актор у головній ролі, а роль другого плану грали би Емілія Кларк і Шон Бін. Тоді я думаю люди самі би не дивилися ту Гру Престолів. Але в реальності такі проекти роблять люди, які мають інтелект значно вищий за середній інтелект Мінкульту, а тому ми маємо відомий акторський склад, який вирулив Гру Престолів на світову арену і якогось тіпа, якого взяли на роль 7-го плану і якого ніхто б і не пригадав, якби не наш Мінкульт.Люди у цивілізованому світі все бачать і роблять якісь висновки. Поступово. А нам потім будуть розказувати, що світу пофіг на Україну. Якщо хтось не згідний із моєю думкою, то дайте свою, бо особисто я втомився читати як інтереси України у цивілізованому світі представляють люди з дубиною і каменем у руках.