Джерело
Звітун Спер〽️енко | Ну от, уявіть, у вас в падіку бабуся стара живе. Ви їй періодично хліб...
561 Охват/переглядів
2025-02-18 18:21
Повідомлення №1080
Ну от, уявіть, у вас в падіку бабуся стара живе. Ви їй періодично хліб з гречкою купляєте. Тут з'являється Сперменко і звітує, мовляв, друзі-друзі, навіщо вам свій час витрачать, давайте я за ваші гроші сам буду забезпечувати стареньку хлібом. Ви погоджуєтеся, починаєте давати Звітуну гроші. Навкруги якісь пики починають теревенити, що якби не Сперменко, то бабуська вже б здохла від голоду. Ну ви це ігнорите, хєр з ним, головне, що ви бабусю підтримуєте. Через деякий час Спермич грюкає вам в двері, і звітує "неприємну новину" - буцімто, він змушений зменшити хлібний пай для бабусі, бо повлізав у борги.Ви йому: Схуялі? Я ж даю гроші.Він: Бабусь побільшало. Постійно приходять нові. Дай мені більше грошів! Дай всі! Тоді ваша бабуся знову хліба вкусить!Так нахуй ти бабусь набираєш вхолосту, довбоблядіна?Нахуй ти рилом своїм свинячим в чужі гаманці лізеш, риєшся, гнідота мерзенна?!Нахуй ти взагалі існуєш, чмо паразитне, якщо від тебе тільки самі борги, і завалені логістичні зв'язки, які ти своїми їбучими агресивними самопромоціями посунув і понищив!?