Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Spasskiy_sovetnik 📢
Додано 06 січ 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Кількість підписників: 6 265
Фото: 648
Відео: 616
Посилання: 36
Опис:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot

👥 Кількість підписників

6 265
Середній/День:: +6
Середній/Тиждень:: +21
Середній/Місяць:: +200

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 269
Середній/День:: 4,360
Середній/Тиждень:: 3,810
ERR: 68.14%

📊 Кількість повідомлень на день

5.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 5.3
Середнє за день: 5.9

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,600 25-05-27 11:26
На Спаській розповідають, що 3 роки прогнозоване владою економічне покращення регіону, вже розпочалось 🚀І це не просто чутки або обіцянки – це реальна картина, конкретні кроки👏Так, з початку року до Миколаєва емігрувала з Одеси більшість швацьких цехів китайців, таких відомих світових брендів одягу як: «Louis Vuitton», «Dolce & Gabbana», «Chanel», «Christian Dior», «Fendi». Причиною масового перевезення офісів підпільних підприємств в Миколаїв, стала скрутна ситуація з детективами БЕБ в м. Одесі, котрі зажали тиски підвальним мануфактурам своїми постійними набігами та обшуками 🥷Існування тіньового бізнесу стало під загрозою 🤷Саме тому дизайнери з піднебесної прийняли рішення про розгортання виробництва в сусідньому Миколаєві 💪Бізнесменами вже створено робочі місця безробітнім та належні умови праці на вулицях Новозаводській, Садовій та проспекті Миру, цілі індустріальні парки почали своє процвітання 👍Справді, гарна новина і шалені перспективи розвитку регіону💁🏻Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 6,100 25-05-22 14:40
🔥 У Шайхета - мінус 1️⃣ В Одесі минулого тижня трапилось ДТП за участі мажора, полковника поліції Сергія Змієнко 🐉Даний персонаж має тісні звʼязки з легендарним для Миколаєва, генералом поліції - Сергієм СоніПлейстейковичем Шайхетом, займав посаду заступника начальника Управління Міграційної поліції ГУНП в Одеській області. Сірьога Змієнко в Одесі відповідав за збір щомісячної данини від мігрантів, масажок з повіями та підпільних швейних фабрик 🧕🏻Керуючи незадекларованим Jaguar XЕ, в соплю пʼяний поліцейський врізався в Hyundai Terracan та Peugeot 208. Для того, щоб замʼяти інцидент, Сергій Змієнко підключив всі можливі звʼязки, навіть домовився про видалення відео з місцевих телеграм каналів 🎦Однак, підписники медіа-холдингу «S_s» не дозволили Змієнку замести його мокрий слід 🤷До речі, очевидці події стверджують, що на місці скоєного ДТП полковник Змієнко, ледве тримаючись на ногах, соромно намовичився в штанці 👖 , однак це не завадить йому і далі поважно називати себе - полковник! Вже звільнений полісмен знайшов собі тепле місце - влаштувався до внутрішньої безпеки прикордонників. Прикро, що полковників-мажорів до «Люті», чомусь, не запрошують…Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 7,200 25-05-13 12:10
⚡️⚡️⚡️Не встигло керівництво ГУНП в Одеській області вчора представити особовому складу нового очільника відділу поліції № 3, котрим став Черній Міша, як поліцейську спільноту сколихнула новина про бунт🌪️На Спаську докотився слух, що добре відомий своїми низькими моральними якостями, підполковник поліції Мішка Черній, тільки но заїхавши в службовий кабінет, оголосив про збір і робочу нараду своїх заступників 🗣️Нарада відбулась за закритими дверима для особового складу🚪Достеменно відомо, що по завершенню зустрічі, всі заступники відділу поліції № 3 відкрито повідомили тухлому Чернію про відмову в подальшому несенні служби під його керівництвом❗️❗️❗️Такі ж настрої має й 80% підлеглого особового складу, включаючи постового чергової частини і службову вівчарку «Джесіку» 🫠Нарешті справжні офіцери мають сміливість слати до чортів лобійованого пройдисвіта Чернія і його корупційні замашки👏Добре, що часи пригнічених і вічних потерпілих закінчились🤞Альо, столиця! 📲Гасіть бунт на своєму кораблі, так як ситуація може вийти з-під контролю 🙋🏽Вчиніть по справедливості: хто лобіював призначення Чернія – хай і забирає цього покидька до себе на службу 🤷‍♀️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 5,400 25-05-06 14:08
⚡️⚡️⚡️ Мов грім серед ясного неба 🌩️Продовжує свою переможну ходу по тернистим стежкам злочинності полковник поліції Донець Андрій🚶‍➡️Обставини подій. З початку року мешканці Одеського району знаходились в стані постійної тривожності, безпека населення не мала чітких гарантій від держави, адже на місцевості почав вміло орудувати, названий в народі - «Капцевий маніяк» 🧟Розробивши небезпечну схему, його жертвами стали десятки ні в чому не винних громадян 🥺«Капцевий маніяк», під приводом продажу на OLX елітних шльопанців бренду «Balenciaga», надсилав клієнтам в коробці свої гумові б/у капці 🥿 Начальник ГУНП в Одеській області Іван Жук взяв на особистий контроль справу «Капцевого маніяка», адже на кону була репутація правоохоронного підрозділу 💁‍♂️Тягар оперативної розробки було доручено миколаївцю Андрію Донцю і його амбітній команді детективів 🕵🏻‍♂️Тижні безсонних ночей, десятки оперативних заходів і віртуозних комбінацій дали результат громаді👏Оперативники та слідчі вели «Капцевого маніяка» міцно, затримали його на гарячому, під час здійснення контрольної закупки гумового взяття 🦾🧟Маніяком виявився 31-річний мешканець м. Біляївка, котрий встиг ошукати довірливих дівчат на 17,5 тисяч гривень. Злочинцю загрожує 3 роки увʼязнення. Амбасадор медіа-холдингу «Spasskiy_sovetnik» ВіКтор Лопес якось відмітив полковника Донця і Ко саме так: «Для чого козаку шабля, якщо вона не в крові»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 4,900 25-05-01 05:34
Рубрика «Нам пишуть✍️»👮🏻‍♀️Полісмени Інгульського району, просинаємось, котіки.«Пишу с просьбой распространить эту информацию пожалуйста.15.04 посреди дня ( 12:40) моего отца который там работал много лет избили на городском автовокзале, после чего отца отвезли на скорой и диагностировали сотрясение головы, и гематома на лобной части головы, через пару дней его положили в больницу уже с инсультом, человек потерял память и ему будут делать инвалидность. 15 числа написали заявление в полицию, после чего 18 числа я приехала в полицию поинтересоваться как обстоят дела с заявлением, полиция сказала что заявы никакой нет. Но самое интересное как они принимали это заявление. 15 числа вечером жена пострадавшего вызвала полицию домой, они приехали и сказали что не будут подыматься на 8 этаж из-за того что у них броники и им тяжело, жена спустилась одна и они у нее приняли заявление о том что ее мужа избили. Но как выяснилось в отделение 18 числа это заявление принято не было. Я с горем попалам с третьего раза с помощью адвоката написала заявление еще раз, они выдали талончик уже о том что его приняли. И вот прошло 10 дней с момента принятия второго заявления, я пришла в Ингульское отделение полиции ГУНП с вопросом: как обстоят дела, нашли ли они человека который избил моего отца, они сказали что дело только на рассмотрении, полиция ничего не делает. Тоесть у нас можно просто так пойти избить человека до состояния инвалидности и тебе за это ничего не будет?Я просто в шоке от бездеяльности полиции!»Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 5,600 25-04-15 17:23
Рубрика «Нам пишуть📝»Доброї ночі! З ранку була дуже емоційна розмова з один бійцем 79 ДШВ, який розповів про отримання статусу «Учасник бойових дій» 60-ма учасниками так званої КП «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ВАРТА». Люди, які окрім полігонів більше нічого не бачили і не виконували бойові завдання у складі підрозділу просто на рівному місці отримують УБД і порівнюються з хлопцями які в прямому сенсі слова не вилазять з окопів!!! Для прикладу візьмемо підрозділи, які виконували завдання в 2022 році в районі Снігурівка, Березнегувате , Велике Артакове, то в них до сих пір УБД не має тому, що це були зібрані загони Поліції, ВСП , ТЦК та Прикордоників і в них не було «БРки», а тут хлопчики після трьох місяців перебування в варті отримують УБД при тому що місто не є на лінії прямого зіткнення з противником і не входе в зону ведення бойових дій визначених в переліку міністра оборони !!! Може інформація і не цікава, але для хлопців, які втрачали життя, здоровʼя і які перебувають в полоні і до сих пір без статусу, бо в нас на кожному рівню бюрократія постає одне питання - чому одні можуть, а ті хто бачив жахи цієї війни просто отримують «дякую в обличчя і до побачення» Дякую за увагу🤝🫡Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 7,700 25-04-11 17:00
⚡️⚡️⚡️Неочікувана новина⚡️⚡️⚡️Повії Миколаєва б’ють на сполох 🆘Силовики-кришувальники довели до відома куртизанкам, що з 1 травня 2025 року вартість щомісячної данини в масажках зростає ⬆️З чим конкретно пов’язано здороження інтимних послуг, поліцейські наразі не коментують. Скоріш за все йдеться про нестабільний курс американського долара і світові санкції Трампа 📈До редакції медіа-холдингу «S_s» звернулись дівчата з проханням безкоштовної реклами в такі складні часи🤔Не будьмо осторонь скрути, допоможемо економіці Миколаєва 🫶👩🏼‍🦰Ніка, 0982896722, Корабельний район - «Рыжая кобылка ждёт своего ковбоя. Я гаряча, как ушедшее лето, жду твоего звонка от заката до рассвета».👩🏻‍🦱Юліана, 0686179297, Центральний район - «Непослушная развратная лапочка ждёт своего папочку. Всё побеждает любовь. Покоримся ж и мы её власти».👩🏼‍🦳Ніна, 0958669468, Корабельний район - «Свежа, юна, жду новых встреч, я обсосу любых размеров меч».👱🏼‍♀️Віолетта, 0956153421, Інгульський район – «Нежная настырная дюймовочка пригласит в гости кротика. Сказочный отдых для всевозможных мужчин от пушка до благородных седин.»Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 4,600 25-04-10 11:17
⚠️Залишки оперативників з УСР в Миколаївській області, похвально відпрацювали посадовців КП «ГДМБ», котрі третій рік привласнювали бюджетні кошти на мільйони гривень 💁‍♂️В правоохоронних колах Спаської розповідають, що прослуховування телефонів чиновників КП «ГДМБ» вказало на масштабні схеми розкрадання коштів і майна, любовні трикутники та алкоголізм, процвітаючий на підприємстві 🤦«Приліт» від правоохоронців напряму торкнувся найближчого оточення заступника мера Сергія Коренєва, а саме його кума - Бездольного👷🤔Цікаво спостерігати за коментарями мера Сенкєвича: «Дякую правоохоронцям – за те, що реагують, коли є сигнали. Ми повністю співпрацюємо зі слідством. Ми маємо будувати прозору систему»😴Сєнь, ну ти і чучундра, досить мочити приколи. В Миколаєві долбо$оби уже закінчились. Твоя прозора система на кумовстві ніколи не побудується❗️До речі, хто знає чому вчора, пізньої ночі і терміново, було зібрано весь особовий склад УСР в Миколаївській областіЩо ж там таке трапилось⁉️Напишіть до нашого чат-боту 📩Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 5,600 25-04-02 18:01
Рубрика «Нам пишуть📝»До редакції медіа-холдингу «S_s» написав пʼяний оперативник з УСР в Миколаївській області, він є легендою для жителів Березанського району, прославився звільненням народу від ярма авторитета «Кабана» та десятків інших гучних викриттів. З написаного листа стає зрозумілим, що в Миколаївській області наразі відбуваються процеси розподілу сфер над наркотрафіком, адже посівна конопель не загорами 👨‍🌾«Рубрика когда не знаешь откуда прилетело и что тебя весь город ментов хочет казнить))) Когда тебя отрывают от кормушек жирных и ты думаешь, что враг у тебя один, а их много ты начинаешь сходить с ума, но вернуть кормушку уже не получается, карты вскрыты и не хочется уже своё хлебало туда вмокать, а правда говорят когда бабло течет рекой его все ровно будет мало и хочется больше и больше, казалось бы уже есть дом машины, а нет дальше хочется потоков, яркий пример который всем угрожает возвращением Виталий Петренко кличка (Груз), зам. начальника ВБ Николаевской области, все грустят и Санька студент, не знает как дальше жить, а на сделку с дьяволом никто не идёт, и дипломат в такой же ситуации, эх Виталик-Виталик как же тебя тут не хватает, вот это был блюститель порядка и цены знал за кило и рассказать мог как жить дальше и главное не сбиваемый был, надо отдать должное, что успел стать милиционером и не попался) цитата одна - Виталик тебя ненавидят все смирись с этим».Амбасадор ВіКтор Лопес збентежений: «Дівчатка бережіть своїх чоловіків, бо Алхім не спить»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 6,400 25-03-24 17:25
👀На Спаській розповідають, що за часи свого правління, Віталій Кім встиг хапанути на підставних осіб чимало земельних ділянок👏І це стосується не лише Миколаївської області👍Після звільнення Херсона, контроль над 8,4 тис. га земель для вирощування зернових, котрі належать ДП Дослідне господарство «Піонер» (00497319), що в Бериславському районі Херсонської області, перейшов до посадовця, прізвище якого ви ніколи не вгадаєте!🙅🏻‍♀️На посаду керівника державного підприємства зі статутним капіталом в 38 млн грн, Віталій Кім пролобіював свого бізнес-партнера і товариша по кальяну з кафе «Ушуайя» - Серьогу Степанова🥸Більше ж досвідчених професіоналів на дві області не знайшлось, прийшлось швиденько і без конкурсу, з приставкою «в.о.», призначати сирого в аграрних справах хлопця для «відродження» підприємства👶Відродження ДП «Піонер» і справді відбулось. В 2023 році чудом розмінували 2,5 тис га земель підприємства. Це при тому, що офіційне розмінування територій Херсонської області датується 2024 роком🫠Корупційні кроки Віталія Кіма і його оточення вкотре підтверджують, що не дивлячись на війну, попри тотальне мінування земельного фонду і гуманітарні проблеми області, ціль наживи і отримання контролю над ресурсами залишається базою для веселого топ-менеджера🤠Життя продовжується-котимось далі!🍿