Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Spasskiy_sovetnik 📢
Додано 06 січ 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Кількість підписників: 6 265
Фото: 648
Відео: 616
Посилання: 36
Опис:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot
Джерело

Spasskiy_sovetnik 📢 | Рубрика «Нам пишуть»📝«Звертаюсь до Віталій Кім - голова Миколаївської ...

Логотип телеграм спільноти - Spasskiy_sovetnik 📢 Spasskiy_sovetnik 📢 @Spasskiy_sovetnik
3 850 Охват/переглядів 2026-02-09 19:53 Повідомлення №1473
Рубрика «Нам пишуть»📝«Звертаюсь до Віталій Кім - голова Миколаївської ОДА , та міського голови Олександр Сєнкевич - мер Миколаєва!​В Матвіївці прямо зараз відбувається катастрофа. З 7-ї ранку, через відсутність світла, зупинилися насоси на очисних спорудах. Оскільки генератоів там немає, тисячі кубів фекальних стоків з багатоповерхівок течуть прямо в річку без жодної очистки!​ Пане Кім, пане Сєнкевич, маю до вас конкретні запитання.​Як сталося, що стратегічно важливий об'єкт критичної інфраструктури за чотири роки повномасштабної війни не забезпечений автономним живленням?​Чому мешканці мають спостерігати за знищенням екосистеми річки, через недбалість профільних служб?​Коли на об'єкті з'явиться генератор, щоб зупинити це екологічне свавілля?​Ми постійно чуємо про допомогу від донорів та закупівлю обладнання, але на ділі - лайно тече в річку, бо "немає світла"». ​Ось це Віталій Кім називає «стриманим оптимізмом»? Якою програмою вирішить проблему політичний діяч — «Лайно в Дім»?Життя продовжується – котимось далі!🍿