Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Spasskiy_sovetnik 📢
Додано 06 січ 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Кількість підписників: 6 265
Фото: 648
Відео: 616
Посилання: 36
Опис:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot
Джерело

Spasskiy_sovetnik 📢 | Іноді важко зрозуміти логіку рішень міського голови Олександра Сенкеви...

Логотип телеграм спільноти - Spasskiy_sovetnik 📢 Spasskiy_sovetnik 📢 @Spasskiy_sovetnik
3 760 Охват/переглядів 2025-12-12 07:56 Повідомлення №1303
Іноді важко зрозуміти логіку рішень міського голови Олександра Сенкевича — зокрема, чому він фактично бере на себе репутаційні удари за дії, до яких особисто не причетний, але які скоюють його підлеглі 🤷Незалежно від ситуації, мер продовжує захищати своїх керівників: пом’якшує комунікацію в медіа, згладжує конфлікти із силовиками, бере відповідальність на себе 👊Та чи можна повірити, що Сенкевич особисто змусив начальницю Управління культури та спорту Ірину Бондаренко організувати схему поборів за фіктивне працевлаштуванняПитання радше в іншому — у відсутності контролю і надмірній довірі до керівників, які цю довіру могли сприйняти як слабкість. У випадку Ірини Бондаренко це перетворилося на корупційний скандал, що сьогодні обговорює все місто 🫣Колись кадрова політика міського голови була доволі жорсткою: будь-який підлеглий, що «вляпався» у скандал, одразу втрачав посаду. Таких керівників за роки було чимало 🔄Сьогодні ж, за наявною інформацією, реакція обмежилася емоційною розмовою у кабінеті 🤬Жодного службового розслідування, жодного відсторонення на час перевірки — хоча саме це було б мінімальним і логічним кроком👌Оскільки офіційних дій не вжито, Ірина Бондаренко продовжує обіймати посаду. Тим часом у місті обговорюють перелік перших «заброньованих» фігур, які, за даними джерел, можуть бути пов’язані зі схемою:⚽️СДЮСШОР з футболу — Бородін С.;🥊СДЮСШОР з боксу — Захарчук С. та Бородін Є.;🏆ШВСМ — Мехмедов Р.Амбасадор «Spasskiy_sovetnik» ВіКтор Лопес влучно резюмував настрої містян:«Бл*ть, уже кінець року, а зі спогадів — лише графік роботи та графік відключень»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿