Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Херсон Николаев Одесса🇺🇦 Новости Война
Додано 13 лис 2021

🇺🇦Херсон Николаев Одесса🇺🇦 Новости Война

@South_Ukraine
Кількість підписників: 2 252
Фото: 8,010
Відео: 2,590
Посилання: 10,600
Опис:
За Україну🇺🇦 Миколаїв,Херсон,Одеса Лише перевірена інформація! Слава ЗСУ! З питань співпраці: @south_ukraine0

👥 Кількість підписників

2 252
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -6
Середній/Місяць:: -16

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Українські війська продовжили наступальні операції під Бахмутом і в західній частині Запорізької області, дещо просунувшись вперед, — Інститут вивчення війниУкраїнські сили продовжували наземні атаки в напрямку залізничної лінії між Кліщіївкою та Андріївкою. Геолокаційні дані вказують на те, що українські сили незначно просунулися на схід від Новопрокопівки на заході Запорізької області.Осінні та зимові погодні умови сповільнять, але не зупинять українські контрнаступальні операції. Речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі заявив 3 жовтня, що гарна погода протримається ще шість-вісім тижнів, перш ніж погодні умови вплинуть на українські та російські операції. ISW раніше зазначав, що сезонні сильні дощі восени сповільнять рух техніки з обох сторін. Однак, затвердіння ґрунту під час зимових морозів, ймовірно, дозволить прискорити темпи бойових дій, і українські офіційні особи висловили намір продовжувати контрнаступальні операції до кінця 2023 року, використовуючи холодні погодні умови.
ОК "Південь" доповідає про наслідки нічної терористичної атаки:⚡️ Не виводячи з бухти в Севастополі один з надводних ракетоносіїв, долучив його до атаки «Калібрами». 12 з 12 наші сили протиповітряної оборони знищили.🚀 Також протягом ночі окупанти застосували береговий ракетний комплекс з тимчасово окупованого Криму і вдарили по Одещині «Оніксами», а стратегічна авіація завдала удару ракетами Х-59, Х-22. Одночасно із ракетною атакою росіяни запустили по півдню і дрони "Shahed-136".❗️ Х-59 була збита на підльоті до берега і впавши в одному з кварталів Одеси утворила велику вирву, вибуховою хвилею пошкоджено кілька будівель навколо. Три цивільні особи травмовано.❗️ «Онікси» і Х-22 ворог спрямував на портову і критичну інфраструктуру. Влучив в зерновий і олійний термінал, пошкодив резервуари та обладнання для завантаження, зайнялась пожежа, всі компетентні служби працюють над ліквідацією наслідків. Інформація про постраждалих не надходила.⚠️ В Одеському районі є влучання в промисловий об'єкт, де постраждав цивільний співробітник та уражені два складських приміщення в різних локаціях – із тютюном і фейєрверками. Рашистів явно тягне курити у невстановлених місцях. А їх бажання фейєрверків задоволено з доставкою в Севастополь. На Одещини ж вогнеборці ліквідують пожежу площею понад 3000 кв.м⚠️ В небі над Одещиною було збито 8 дронів типу "Shahed-136", ще 2 над Миколаївщиною. Внаслідок повітряних боїв, падіння уламків зайнялись та пошкоджені об'єкти рекреаційної інфраструктури в прибережній зоні Коблевської громади, постраждало двоє цивільних.⚡️ Також внаслідок бойової роботи із знищення ракет та дронів вибуховою хвилею в житлових комплексах Одеси пошкоджено кілька багатоквартирних будинків. Щонайменше 6 одеситів, серед яких 9-річний хлопчик, звернулися по медичну допомогу, у зв'язку з отриманням поранень уламками скла та інших предметів.📌В Херсоні ворог влучив шахедами у палац культури та понівечив гуртожиток. Одна цивільна особа травмована.Інформуємо 24/7!
В Черноморском национальном университете имени Петра Могилы вручали дипломы «Магистр» факультета физического воспитания и спорта. И всё бы ничего, если бы не одно но - это наигранная публикация, восхваляющая «магистранта» Виталия Руденко по кличке «Румын». Беспредельщика из банды «смотрящего» Игоря Науменко «Наума», который на данный момент отбывает тюремный срок. «Румын» уже давно занимается вымогательством, поджогами автомобилей, избиением людей, хищением дизельного топлива с тепловозов на Одесской железной дороге и участвовал в разного рода мошеннических схемах. https://t.me/multlychnosty/30. Практически всё его близкие друзья-подельники на данный момент находятся под следствием за преступления по тяжелым статьям. Топ самых смешных цитат из публикации:☑️ На мероприятии присутствовал магистрант Руденко Виталий Александрович, который с приветственным словом обратился ко всем присутствующим в зале. Даже не представляю что мог наваливать профессуре тип не обделённый интеллектом, который толком не может связать двух слов. Кто ему и за какие заслуги дал публичное выступить? ☑️ Виталий для получения диплома специально вернулся с передовой из города Бахмута. Воин после конвокации опять возвращается в эпицентр боевых действий. Аааа, так вот в чём дело?) С Бахмута всех выводят, а «Румын» туда только заходит) Оказывается «Румына» презентовали публике как героя-войны. Уже смешно. Дело в том, что в первую неделю войны «Румын» отвалил из города и отсиживался на Западной Украине, а после, летом переехал в Одессу отбивать рашистов от Черноморского побережья. А уже совсем недавно, ему в Николаеве под камеры вручали повестку и интересовались, какого хера он напялил военную форму и козыряет какими-то мифическими историями о своих военных подвигах. https://t.me/multlychnosty/1713. ☑️ Магистерскую работу на тему: «ВЛИЯНИЕ АЭРОБНЫХ И АНАЭРОБНЫХ ФИЗИЧЕСКИХ УПРАВЛЕНИЙ НА МОРФО-ФУНКЦИОНАЛЬНЫЕ ОСОБЕННОСТИ ОРГАНИЗМА ЖЕНЩИН ВОЗРАСТ ОТ 20 ДО 35 ЛЕТ», Виталий защищал непосредственно из окопа и получил самую высокую оценку - «отлично». No comment! ☑️Гордимся своими выпускниками и очень благодарны им за нашу защиту и покой.Не лепите пулю из дерьма и не вводите людей в заблуждение - все прекрасно знаю кто такой «Румын», где он «воевал» и какие «подвиги» совершал! Леонид Павлович Клименко, скоро выходит на свободу «Наум», просит чтобы вы собрали свой профессорский тусняк, он будет защищать магистерскую: «Круговорот дерьма в природе». Явка обязательна. И притащите в зал тумбу с надписью А.У.Е. Жизнь ворам!
​Ціни на пальне в Україні ще більше впадуть попри ембаргоЗ 5 лютого набули чинності санкційні обмеження на російські нафтопродукти. Попри деякі панічні настрої щодо можливого підняття ціни, вартість пального навпаки почала знижуватись й експерти прогнозують продовження подібної тенденції.Директор "Консалтингової групи А-95" зауважує, що українські мережі створили рекордні запаси навіть у порівнянні із довоєнними періодами. Тож наразі на ринку пального не відбудеться ані зростання цін, ані дефіциту.У ключових мереж бензину та дизпального мінімум на місяць продажів, при тому що поточні постачання йдуть теж із перевищенням за потребу. Ціни в окремих мережах впали за місяць на 10%. Сьогодні вже ми бачимо, що є потенціал для подальшого зниження на 2 – 3 гривні.Спекулятивні націнки для українських покупців у Європі скоротились за січень вдвічі, що своєю чергою теж індикатор переливу європейського ринку усіма марками пального.Ціна пального на АЗС в УкраїніУ 2023 році ціна різного виду пального стабільно знижувалась після несуттєвого зростання ціни у листопаді через панічні настрої на тлі масованих ракетних атак. Також ціна пального зростала наприкінці минулого року через побоювання щодо дефіциту пального через санкції щодо російської нафти та нафтопродуктів.Згідно з даними auto.ria, середня ціна пального сьогодні виглядає наступним чином:🔹Бензин А-95 – 48,62 гривні за літр.🔹Бензин – А-92 – 47,31 гривні за літр.🔹Дизельне пальне – 52,43 гривні за літр.🔹Автогаз – 26,30 гривні за літр.Інформуємо 24/7!