Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Софія Федина
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Софія Федина

@Sofiya_Fedyna
Кількість підписників: 22 061
Фото: 7,680
Відео: 1,550
Посилання: 3,430
Опис:
Офіційний телеграм-канал Софії Федини, народної депутатки України IX скликання 📧 [email protected] 📩 01008, м.Київ, вул.М.Грушевського, 5 (отримувач : Народний депутат України Федина Софія Романівна)
Джерело

🇺🇦 Софія Федина | Зеленський звільнив Єрмака і це добре. Але ми ж люди розумні і добре р...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Софія Федина 🇺🇦 Софія Федина @Sofiya_Fedyna
2 320 Охват/переглядів 2025-11-29 13:05 Повідомлення №13928
Зеленський звільнив Єрмака і це добре. Але ми ж люди розумні і добре розуміємо, що єрмак як явище - це лише уособлення проблеми, яка нікуди не ділася з його звільненням. Єрмаку дав надмірні і абсолютно не відповідні посаді повноваження саме Зеленський. Чи Володимир Олександрович не призначить собі нове уособлення єрмака для продовження утримання вертикалі і горизонталі влади? Єрмак керував військовими адміністраціями, силовиками і судами явно не без відома і дозволу зеленського. Чи Володимир Олександрович нарешті зрозумів, що це так не має бути? Єрмак контролював і зачищав медійний простір. Невже Зеленський усвідомив, що свобода слова і медіа це те, що критично важливе на шляху до ЄС?Єрмак якогось біса вів переговори від імені України всупереч указу Зеленського, ага:), який забороняє кому-небудь крім президента, міністра закордонних справ та прем'єра вести міжнародні переговори. Невже МЗС дозволять відновити суб'єктність?Єрмак організовував забаганки помсти Зеленського політичним опонентам, неугодним, ... Невже Володимир Олександрович усвідомив, що мститися і переслідувати треба Путіна, а не тих, хто з ним бореться?І таких питань можна назбирати десятки, якщо не сотні. Звільнення єрмака - правильний хід. А от призначення головою переговорної делегації від України не менш скомпроментованого корупційним скандалом Умерова замість скомпроментованого єрмака - це не просто заміна шила на мило, це просто дикоІ разом з єрмаком своїх посад мали б позбутися усі фігуранти #КабмінДіча. Плюс януковичівський Татаров, у якого майданівці знущалися над мирним беркутом. А за тим Володимир Олександрович мав би відправити уряд у відставку, зустрітися з головами фракцій парламенту, бажано окремо з опозицією, яку він щиро ненавидить, але яка всі ці роки говорила правду, а тепер пропонує реальні шляхи виходу із кризи ( в яку країну увігнали найближчі друзі Зеленського). Далі дати добро на створення нової коаліції в парламенті (паралельно з прийняттям законів про те, що опзж не можуть бути ані в парламенті, ані в місцевих радах), формування нового, не прив'язаного до банкової уряду. А ще - припинити політичні репресії і відновити вільне мовлення.Ось це були б дуже правильні і вчасні кроки.Володимире Олександровичу, у вас є шанс стати відповідальним за долю країни і спробувати її врятувати. Від ваших друзів для початку. А далі маю надію без розкрадань ваших друзів, вами призначених на державні посади, вдасться врятувати Україну і від путіна.