Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Софія Федина
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Софія Федина

@Sofiya_Fedyna
Кількість підписників: 22 061
Фото: 7,680
Відео: 1,550
Посилання: 3,430
Опис:
Офіційний телеграм-канал Софії Федини, народної депутатки України IX скликання 📧 [email protected] 📩 01008, м.Київ, вул.М.Грушевського, 5 (отримувач : Народний депутат України Федина Софія Романівна)
Джерело

🇺🇦 Софія Федина | Президент підписав указ про вихід України з Оттавської конвенції, яка ...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Софія Федина 🇺🇦 Софія Федина @Sofiya_Fedyna
2 400 Охват/переглядів 2025-06-29 12:04 Повідомлення №12360
Президент підписав указ про вихід України з Оттавської конвенції, яка забороняє виробництво та застосування протипіхотних мін.Це потрібно для того, аби Збройні Сили України мали повне юридичне право використовувати протипіхотні міни.Тільки зробив він це на четвертий рік повномасштабного вторгнення, опісля Естонії, Литви, Латвії, Польщі та Фінляндії – країн, де війни немає, але де до неї готуються. А що ми робили з мінами, за 2 роки до повномасштабного вторгнення і в умовах вже триваючої війни? У 2020 році Україна знищила понад 3 мільйони (!) протипіхотних мін та як гордо повідомляв заступник міноборони, що Україна «продовжуватиме амбіційний проєкт утилізації протипіхотних мін ПФМ-1 та ПФМ-1С».Дійсно амбітний проєкт, якщо дивитись на це з точки зору інтересів москви..Вийти з Оттавської конвенції треба було ще восени 2021 року, коли Захід попередив про небезпеку нападу, а ми, ЄС, вимагали від влади негайно почати підготовку. Але замість виходу з конвенції та замінування - вони РОЗМІНУВАЛИ ЧОНГАР...