Джерело
СОФІЯ Активна | Інформація по воді.Сьогодні відбулась зустріч ініціативної групи з пре...
2 000 Охват/переглядів
2023-03-02 15:00
Повідомлення №93
Інформація по воді.Сьогодні відбулась зустріч ініціативної групи з представником забудовника та директором водокооперативу. Метою зустрічі було зрозуміти, на якому етапі знаходимось по реалізації наданих нам, мешканцям, обіцянок будівництва нової КНС. Нагадаємо, що водокооператив звернувся за допомогою в фінансуванні до асоційованих членів водокооперативу (це мешканці). Мешканці сплатили 120грн. А питання зупинилось. Ніхто нас всіх не інформує, терміни та подальші кроки були невідомі до цієї зустрічі. Ситуація виглядала так. Ви сплатіть, а далі ми самі розберемось. Ні, так не буде. Мешканці сплатили свою частину грошей, виконали свою частину "домовленостей" для рішення цієї проблеми. Тепер маємо повне право розуміти, хто загальмовує процес будівництва.Тому і була організована ця зустріч, на якій з подивом обидві сторони дізнались, що проблеми з землею є, але проблем з землею немає (ось такий парадокс).Ділянка під будівництво (місце посадки нової КНС) погоджена. Наступне питання. Мешканці сплатили свою частину (120грн). До речі, будь ласка, сплатіть ті, хто це ще не зробив, треба розуміти, яка є накопичена сума від мешканців і вимагати від водокооперативу звітування по використанню цих коштів.Отже, мешканці сплатили, а забудовники про свій внесок мовчать. На зустрічі повідомили, що забудовники свою частину виконають. Вони зустрілись та погодились сплачувати. Кошти на будівництво нової КНС нададуть. Це забудовники всіх ЖК, які підключені до існуючої КНС. Наступне питання. За кошти мешканців (120грн) було придбане обладнання. Тепер домовились, що нам буде наданий звіт по використанню цього обладнання. І звіт по сумі накопичених коштів від мешканців. Також домовились, що водокооператив не буде самостійно витрачати кошти, що надійшли від мешканців по додатковим нарахуванням. І буде нас інформувати перед намірами про витрачання. Наступне питання, яке обговорювалось на зустрічі. 26.12.22 та 06 01.23 активісти передали в водокооператив два блоки запитань. Нам тоді обіцяли, що юрист надасть на них відповідь. Так і обіцяють) Чекаємо. По нарахуванням (незрозуміло звідки) абонплатні 14грн питання було теж задане (не в перший раз ми про це запитуємо, а на що збирають ці гроші). По неадекватній сумі для комерцій (не 120, а цілих 860грн) теж питання було задане. На це знову почули, що скоро нададуть нам відповідь. Висновок такий. Хоч і довго ми всі чекали відповідей, але треба брати ініціативу в свої руки та всім трьом сторонам починати співпрацювати, щоб вирішити проблему аварійної КНС не колись, а в конкретні терміни. А ініціативна група буде і далі захищати інтереси мешканців, щоб там в коментарях нам негативного не писали.