Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Іван Кухта
Додано 14 лип 2024

Іван Кухта

@Snihyrivkachannel
Кількість підписників: 6 390
Фото: 2,340
Відео: 54
Посилання: 153
Опис:
Снігурівська міська військова адміністрація

👥 Кількість підписників

6 390
Середній/День:: +81
Середній/Тиждень:: +162
Середній/Місяць:: +353

👁️ Середній перегляд на повідомлення

9 312
Середній/День:: 8,830
Середній/Тиждень:: 8,257
ERR: 145.73%

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 3.9
Середнє за день: 3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,500 25-06-01 09:03
Сьогодні професійне свято тих, хто опікується водними багатствами нашої країни – День працівників водного господарства.На жаль, через відрядження не маю змогу привітати вас особисто, але міцно тисну руку кожному, хто стоїть на варті відповідальності за збереження водного багатства, якісне водопостачання, зрошення нашого аграрного краю.Ваша робота - життєво важлива як для кожної людини, так і для держави в цілому. Перед Вами стоять благородне завдання: зберегти водні ресурси для наступних поколінь. І ви з честю виконуєте поставлені задачі і завжди приходите на допомогу тим, хто цього потребує.Тож, прийміть слова подяки й пошани за професіоналізм та плідну працю, спрямовану на вирішення питань, пов’язаних з використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів країни.Дякую кожному працівнику Управління каналів річки Інгулець, кожному ветерану водного господарства, які перебувають на заслуженому відпочинку, але передають свій досвід молодому поколінню.Зичу Вам Перемоги, мирного неба, міцного здоров'я, родинного затишку, щастя, добробуту, невичерпної енергії, успіхів у житті та праці!
👁 8,700 25-05-28 06:03
Днями разом з головою Снігурівського районного суду Олександрою Бодровою та прокурором Снігурівського відділу Баштанської окружної прокуратури Світланою Корженко відвідали Конференцію «Будуємо мости через правосуддя: подолання наслідків російської агресії» у м. Київ, організовану Консультаційною Місією Європейського Союзу (КМЄС) 🇪🇺Обговорили з представниками органів влади, національними та міжнародними експертами судові та позасудові механізми, які можуть бути використані для подолання наслідків війни, зокрема, у таких питаннях, як відшкодування збитків, переслідування міжнародних злочинів та колаборантів, реінтеграція звільнених територій та багато інших напрямків.Впевнений, що українське правосуддя має бути поєднане з відновлювальними процесами для підтримки жертв агресії, а державна політика у сфері правосуддя має впроваджуватись за участі громадськості, відповідати потребам постраждалих та стандартам міжнародного права!У комплексі це сприятиме згуртованості суспільства та зміцненню національної єдності 🇺🇦
👁 9,500 25-05-12 13:29
Сьогодні, 12 травня, у Снігурівській громаді відбулося відкриття першого в Миколаївській області Центру безпеки. Центр забезпечуватиме оперативне реагування на надзвичайні ситуації, охорону громадського порядку та координацію дій у сфері безпеки мешканців. У новому Центрі працюватимуть поліцейські офіцери громади, медичний працівник, пожежна команда та фахівці з гуманітарного розмінування.У заході з нагоди відкриття Центру безпеки також взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, начальник ГУ ДСНС у Миколаївській області Микола Панасенко, заступник начальника Головного управління Національної поліції Павло Воловик та міжнародні партнери — керівник Одеського представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (Данія) Андерс Йохансен, керівник команди КМЄС на звільнених територіях (Франція) Жан-Марк Кребс, старший радник з загальної поліцейської діяльності КМЄС (Греція) Георгіос Покас.Створення Центру безпеки відбулось у тісній координації з міжнародними партнерами, згідно з принципами міжнародного гуманітарного права. За сприяння Програми розвитку Організації Обʼєднаних Націй (ПРООН) поліцейські офіцери громади отримали сучасну оргтехніку та меблі для виконання своїх функцій. Не менш важливою стала допомога від Пустомитівської громади Львівської області та Чортківської громади Тернопільської області, які також надали підтримку для реалізації цього проєкту. Така міжрегіональна взаємодія — доказ єдності України та здатності громад підтримувати одна одну в час випробувань.Центр безпеки у Снігурівці має виключно цивільне призначення. Його завдання — допомагати людям, реагувати на надзвичайні ситуації, сприяти розмінуванню та покращенню повсякденного життя мешканців громади. Для Снігурівської громади це не просто новий об’єкт — це символ підтримки, солідарності та цивілізованого підходу до безпеки в умовах війни.Разом — до Перемоги💪🇺🇦.
👁 6,600 25-05-09 14:06
Сьогодні в місті Снігурівка відбулося відкриття модернізованої автозаправної станції ПАТ «Укрнафта». Ця АЗС дуже сильно постраждала від пожежі внаслідок обстрілу росіян 15 квітня 2022 року. Загалом, Снігурівщина пережила надзвичайно складний період. Вісім довгих місяців у 2022 році ми перебували під окупацією, постійно потерпали від обстрілів та руйнувань. У таких умовах кожен крок, спрямований на відновлення, набуває особливого значення, вселяє надію та демонструє повернення до нормального життя.Хочу зазначити, що автозаправна станція ПАТ "Укрнафта" є не лише важливим об'єктом інфраструктури нашого міста, але й сумлінним платником податків до бюджету нашої громади.Від імені Снігурівської громади висловив щиру вдячність директору ПАТ «Укрнафта» Сергію Корецькому за реалізацію цього проєкту. Його професіоналізм та активна громадянська позиція стали одним із успішних прикладів ефективної співпраці бізнесу та місцевої влади в умовах воєнного стану.Бажаємо керівництву та колективу ПАТ «Укрнафта» подальших успіхів у роботі та нових проєктів!
👁 5,500 25-05-08 14:21
⚠️Друзі! Важлива інформація!☝️Повідомляємо, що на околиці м.Снігурівка тривають заходи з розмінування сільськогосподарських полів, які проводить ТОВ «Українські сервіси розмінування». Наразі роботи виконуються поблизу автошляху поблизу вул. Черкаської та від подвійного залізничного переїзду до перехрестя траси Т-15-08 і дороги на с.Кобзарці.У зв’язку з проведенням розмінування та знищенням вибухонебезпечних предметів (ВНП) на зазначеній ділянці дороги є підвищена небезпека. Під час таких робіт представники саперної служби можуть періодично перекривати рух транспорту. Роботи з розмінування проводитимуться орієнтовно з 08:00 до 17:00 години.За можливості, рекомендуємо водіям автотранспортних засобів об’їжджати небезпечну ділянку через виїзд зі старої частини міста (біля мкрн."Птахофабрика") та перехрестя у напрямку смт.Березнегувате.‼️ У разі потреби проїзду небезпечною ділянкою автошляху від подвійного залізничного переїзду до перехрестя траси Т-15-08, рекомендуємо водіям НЕ ІГНОРУВАТИ ВКАЗІВКИ САПЕРІВ.🔺 Небезпечна ділянка виділена на мапі помаранчевим кольором. Безпечний напрямок об’їзду позначено зеленим кольором.Дякуємо за розуміння! Ваша обережність — запорука безпеки!
👁 5,500 25-05-08 04:50
8 травня ми відзначаємо День пам'яті та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні…Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією війна стала для українців. Ми пам'ятаємо, що агресора спільними зусиллями зупинили десятки країн і народів. Ми пам'ятаємо, що перемагає той, хто захищає рідну землю. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона - запорука неминучої перемоги сьогодні.День перемоги – це  вікопомний день, що уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Ми добре знаємо ціну війни, тому для нас головне – мир, адже цю знаменну дату ми сьогодні зустрічаємо зі зброєю в руках, воюючи з жорстоким і цинічним ворогом. Ми у невичерпному боргу перед тими, хто віддав у Другій світовій та сьогоднішній війні свої життя, чия юність та молодість покладені за право вільно жити у своїй державі, тому особливо розуміємо ціну мирного життя.У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги! Земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідну країну.Слава героям-захисникам! Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!
👁 8,200 25-03-26 15:43
Сьогодні, 26 березня, у Снігурівському ліцеї №3 відбулося урочисте відкриття сучасного класу безпеки🚸 облаштованого за стандартами МОН, що стало важливим кроком у створенні безпечного освітнього середовища для учнів👩‍🎓👨‍🎓. На заході були присутні почесні гості, які підтримали реалізацію цього важливого проєкту: Сергій ПІДДУБНИЙ, координатор проєктів з освіти ГО "Істок", Валерія ІЛЬЇНА, офіцер Миколаївського офісу ГО "Істок", Оксана ЗАБАВА, начальник Відділу освіти Снігурівської міської ради, Микола Предчук, директор Центру ФГО ЗУО Снігурівської міської ради, Дмитро РИМАРЧУК, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Баштанського районного управління Головного управління ДСНС України у Миколаївській області; представники від закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади.Новий клас безпеки обладнано навчальними стендами📚, макетами та матеріалами для проведення інтерактивних занять.У результаті облаштування таких просторів у навчальних закладах громади учні отримають можливість не лише теоретично засвоювати правила безпечної поведінки, а й відпрацьовувати їх на практиці.Завдяки підтримці громадської організації "Істок" вдалося не лише створити сучасний простір для вивчення основ безпеки, а й забезпечити необхідними наборами з мінної безпеки для облаштування класів безпеки у Євгенівській, Галаганівській та Калинівській гімназіях.🤝Висловлюємо подяку ГО "Істок" та ПРООН за сприяння у реалізації цього важливого проєкту, який сприятиме формуванню у дітей необхідних знань і навичок безпечної поведінки в сучасних реаліях.📢Анонсуємо відкриття класів безпеки ще у чотирьох закладах загальної середньої освіти громади найближчим часом!Облаштування кабінетів безпеки в рамках проєкту «Підвищення спроможності освіти в громадах Миколаївської області протидіяти наслідкам мінування території вибухонебезпечними пристроями» реалізується ГО «Істок» за підтримки ПРООН в Україні у межах проєкту «Протимінна діяльність в Україні» за фінансування Уряду Іспанії.
👁 7,200 25-03-20 18:38
🇺🇦Снігурівка та Чортків – разом пліч-о-пліч на шляху до відновлення!🤝Сьогодні мав честь перебувати з робочим візитом у місті Умань, де зустрівся з Чортківським міським головою Володимиром Шматько. Головною метою зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю в рамках проєкту "Пліч-о-пліч. Згуртовані громади", який був ініційований Міністерством розвитку громад та територій України. ☝️Для нас ця співпраця має особливе значення, адже Чортківська громада була серед перших, хто надав допомогу Снігурівці одразу після її звільнення від російських окупантів у листопаді 2022 року. Тоді, коли наша громада переживала найважчі часи, Чортківська громада простягнула руку підтримки і їх допомога стала неоціненною для громади, яка лише починала свій шлях до відновлення. 🤝Від імені всієї Снігурівської громади висловлюю щиру подяку Чортківській громаді за підтримку та людяність! Такі ініціативи вкотре доводять, що єдність і взаємодопомога – це наша сила. 💪Участь у проєкті "Пліч-о-пліч. Згуртовані громади" – це не лише про спільне відновлення, а й про зміцнення зв’язків між громадами, про створення нових можливостей для розвитку та розбудови сильного тилу. 👍Тепер у нашої громади є надійні партнери та добрі друзі з Пустомитівської і Чортківської громад, які готові підтримувати нас на шляху відбудови та розвитку.Окрема подяка міському голові міста Умань Ірині Плетньовій за теплий прийом, гостинність та сприяння у проведенні зустрічі. Ваша підтримка є важливою для розвитку партнерства між громадами та реалізації спільних ініціатив. 🙌Разом працюємо заради перемоги! Разом відбудовуємо країну! 💙💛
👁 8,700 25-02-18 12:59
🇺🇦 Снігурівська та Пустомитівська громади продовжують співпрацю в рамках проєкту «Пліч-о-пліч» 🤝Вчора в нашій громаді відбулася важлива зустріч 📍 з представниками Міністерства розвитку громад та територій України🇺🇦, Миколаївської обласної військової адміністрації, Пустомитівської громади Львівської області, Голованівської громади Кіровоградської області та Широківської громади Миколаївської області у рамках Національного проєкту «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади».На початку цього року наші діти та педагоги 👩‍🏫👦 відвідали Пустомитівську громаду в рамках цього проєкту. І ось вчора ми мали нагоду приймати представників Пустомитівщини у нас у Снігурівці.Під час зустрічі 🏛️ розповіли нашим гостям про те, як наша громада пережила окупацію, про виклики ⚠️, з якими довелося зіткнутися, та про відновлення 🏗️ міста й населених пунктів. Особливу увагу приділили питанням підтримки молодого покоління — освіті 📚, культурі 🎭, спорту та обміну досвідом у сфері молодіжної політики, адже це один із ключових напрямків нашої подальшої співпраці.Також провели для гостей екскурсію містом, показали, як триває завершення будівництва Центру безпеки громади 🚒, ЦНАПу 🏢, облаштований молодіжний простір "МолодьLab" а також продемонстрували об’єкти цивільної інфраструктури, які постраждали від війни.🤝 Дякуємо нашим партнерам за цей візит, конструктивний діалог 💬 та підтримку! Спільні ініціативи зміцнюють громади та допомагають відроджувати Україну 🇺🇦, об’єднуючи зусилля заради майбутнього! 🌟
👁 6,200 25-02-04 14:44
⚠️ До уваги мешканців Снігурівської громади!Ворог продовжує використовувати повітряні засоби ураження (ракети та ударні БПЛА) ✈️, завдаючи ударів по території України. У зв’язку з цим важливо бути особливо уважними, адже почастішали випадки виявлення ворожих безпілотників на відкритих територіях та сільськогосподарських полях Снігурівщини.🚨 Звертаємо увагу мешканців громади та сільгосптоваровиробників, що окупанти почали обладнувати свої БПЛА засобами підриву 💥, які можуть спрацювати при спробі перемістити або підняти дрон. Це створює смертельну небезпеку ☠️ для всіх, хто може випадково натрапити на такі БПЛА.⚠️ Крім того, на території нашої держави були непоодинокі випадки несанкціонованого вилучення місцевими мешканцями уламків або цілих засобів ураження з місць падіння. Такі дії можуть не лише становити загрозу життю, а й ускладнювати розслідування обстрілів, а поширення фото- та відеознімків дронів чи їх уламків 📸 у медіа дозволяє ворогу коригувати свої подальші атаки.🔴 У зв’язку з цим звертаємось із наполегливим проханням:1️⃣ У разі виявлення підозрілих предметів, схожих на дрони або їх уламки, негайно повідомляйте про це правоохоронні органи та міську раду за телефонами:📞 (063) 439-56-42 – чергова частина Баштанського районного відділення УСБУ в Миколаївській області;📞 102 – чергова частина відділу поліції ГУНП в Миколаївській області;📞 (093) 271-64-69 – Снігурівська міська рада.2️⃣ Не наближайтеся до підозрілих об’єктів, не чіпайте їх і не намагайтеся самостійно пересувати. Це може бути смертельно небезпечно! ⚠️3️⃣ Не публікуйте інформацію про місцезнаходження уламків чи дронів у соцмережах, месенджерах або на інтернет-ресурсах! 📲 Будьте уважні та обережні! Ваша безпека залежить від вашої пильності та відповідального ставлення до загроз.