Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції
Додано 14 лип 2024

Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції

@SmilkaNazik
Кількість підписників: 12 802
Фото: 2,800
Відео: 159
Посилання: 1,770
Опис:
Наш Чат: https://t.me/chatsmilkanazik YouTube: https://youtube.com/@NazarSmilka Щитпост: https://t.me/SmilkaTakeProfit Лайв канал:https://t.me/Nazar_Smilka_RL Instagram: https://instagram.com/smilka_nazik?igshid=yx335bklxhte Звʼязок зі мною: @smilka_nazik
Джерело

Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції | Чому більшість кіпішує через падіння?- Це ж не перша і далеко не остан...

Логотип телеграм спільноти - Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції @SmilkaNazik
8 800 Охват/переглядів 2025-01-13 12:19 Повідомлення №3912
Чому більшість кіпішує через падіння?- Це ж не перша і далеко не остання корекція, таке вже було багато раз і ще багато буде.- А все тому що немає стратегії, більшість купляють альту і сидять чекають профіт, а коли дають хороші ціни не мають стейблів на відкуп.- А ще є інша ситуація, коли є стейбли, але страшно купляти, бо здається що от от сходимо на 0.- Якщо у вас депозиту хватає лише на одну покупку а далі все, то можливо краще вільні кошти не просто заморожувати в альті і чекати росту а прилаштувати у якісь інші інструменти.- Коли ви купляєте альту це вже не ваші гроші, навіть гроші в крипті це вже теж не ваші гроші (якщо вони на біржі), якщо на холодних то ще ок.- Тому ставтеся до цього простіше, впало та й впало, росте та й росте, не покладайте занадто багато надій на одну лише альту, тим більше купляючи усе підряд.- А якщо ви купити якийсь токен на 100$ і чекаєте х50 то швидше за все на вас очікує розчарування.- І складіть стратегію так само на продаж, бо більшість на рості не хоче продавати і фіксувати профіт, а це необхідно.- Формуйте багато джерел доходу це допоможе у часи просадки не зливати альту в мінус бо треба бабки.- Я помаленьку відкупляю деякі монети, які дали 50% просадки від покупки, стараюся не засаджуватися і вам не раджу.- І взагалі помітив:Біток росте - альта стоїтьБіток стоїть - альта падаєБіток падає - альта падає ще сильніше).- Тому завжди майте тезер, хоча б 30-40% від депозиту, повірте він пригодиться.