Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сила і Честь
Додано 22 тра 2021

Сила і Честь

@Smeshko2019
Кількість підписників: 369
Фото: 6,810
Відео: 2,070
Посилання: 1,320
Опис:
Офіційний Telegram-канал ПП "Сила і Честь". Web-cайт: sylaichest.org

👥 Кількість підписників

369
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

88
Середній/День:: 111
Середній/Тиждень:: 84
ERR: 23.85%

📊 Кількість повідомлень на день

5.1
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 5
Середнє за день: 5.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 79 26-05-26 20:43
Президент України Володимир Зеленський провів серію зустрічей із народними депутатами — спочатку зі «Слугами народу», а згодом із головами парламентських фракцій та груп.За словами народного депутата Олексія Гончаренка, на зустрічах були присутні Руслан Стефанчук, Давид Арахамія та Кирило Буданов. Обговорювали підтримку складних законопроєктів, питання єдності та політичної взаємодії між Банковою і парламентом.Також, за словами Гончаренка, Зеленський заявив про шанс завершення гарячої фази війни до листопада, однак наголосив, що йдеться лише про можливість, а не про гарантований сценарій.На тлі проваленого голосування щодо закону про посилки та очікування нових складних рішень у Раді, зустрічі Банкової з парламентом можуть стати показником того, наскільки влада здатна знову шукати підтримку через політичний діалог, а не лише через вузьке коло управлінців.Українська політика входить у період, коли питання довіри, відповідальності та ефективності державних рішень стають не менш важливими, ніж самі голосування у парламенті.
👁 75 26-05-26 06:29
Поки РФ б’є ракетами по Лук’янівці та знищує цивільну інфраструктуру Києва, варто пам’ятати й про інший бік цієї історії — кому роками належала нерухомість у центрі столиці.Як повідомляє канал Володимира Бондаренка, ТЦ «Квадрат», який постраждав під час нічного удару, юридично належить ТОВ «СОЮЗ-ІНФОРМ». Через кіпрський офшор MONKAR LIMITED компанію пов’язують з екснардепом Олегом Салміним — громадянином РФ, який проживає в Москві.Журналісти проєкту Радіо Свобода «Схеми» повідомляли, що Салмін отримував десятки мільйонів рублів від структур Міноборони РФ та підприємств держкорпорації Ростех — виробників літаків «Іл», винищувачів «Су» та бойових безпілотників.Особливо гостро виглядає й інший факт: донька Салміна — Яна Салміна — працює головним науковим консультантом ВРУ та бере участь у підготовці висновків до законопроєктів, зокрема для оборонного комітету парламенту.Війна давно йде не лише на фронті. Вона також про вплив, гроші, офшори та людей, які роками залишалися всередині української системи.
👁 86 26-05-18 19:43
Метте Фредеріксен прямо сказала:"Дивлячись на Україну сьогодні, головна причина, чому Україна досі тримається, — це сама Україна. Це не завдяки решті з нас. І єдина причина, чому їм не вдалося взяти Київ у перші кілька днів війни, — це українці.Дехто з нас, а згодом уже багато хто, підтримували їх. І це добре. Але, на мою думку, усе відбувалося надто повільно.Ви пам’ятаєте дискусії щодо F-16. Нам, данцям, не дозволяли надати Україні те, що було абсолютно необхідним, бо деякі союзники казали «ні». Ви пам’ятаєте дискусії у Вільнюсі та Вашингтоні щодо вступу України до НАТО.Деякі союзники сказали «ні». Вона досі не є членом НАТО. Було б набагато легше й дешевше прийняти її до Альянсу, бо тоді ми були б у зовсім іншій ситуації.Ви пам’ятаєте дискусії про «червоні лінії» щодо далекобійних ракет тощо. Деякі союзники казали «ні». Тож ми просили їх воювати за весь Європейський Союз з однією зв’язаною за спиною рукою.Це була величезна помилка. Бо якщо ви хочете виграти війну — ви маєте її вести."
👁 70 26-05-09 09:44
У Москві 9 травня пройшов різко скорочений парад — одна з головних політичних вистав путіна, яку роками використовували як демонстрацію «величі» російської армії та імперських амбіцій кремля.Вперше з 2007-го Червона площа залишилася без танків та більшості військової техніки. Парад, який мав символізувати силу, дедалі більше нагадує декорацію виснаженої війною держави.Перед заходом у центрі Москви вимкнули мобільний інтернет та SMS-зв’язок. Навіть власне «свято перемоги» кремль тепер проводить у режимі страху, із безпрецедентними заходами безпеки та постійним очікуванням загроз.Командував парадом генерал Андрій Мордвічов — один із командувачів штурму Маріуполя у 2022 році. А серед іноземних гостей — лише кілька лояльних до москви керівників, що ще раз демонструє міжнародну ізоляцію росії.Колись парад був інструментом демонстрації впевненості та претензій на глобальний вплив. Сьогодні ж це радше символ затяжної війни, економічного виснаження та поступового руйнування міфу про «непереможну» російську армію.
👁 89 26-02-05 06:08
⚠️ Нічна атака РФ: Київ та інші міста України знову під ударомСьогодні вночі російські безпілотники атакували Київ. Пошкодження зафіксовано одразу у чотирьох районах столиці. Постраждали дві літні жінки.▪️ У Шевченківському районі сталася пожежа на даху офісної будівлі.▪️ В Оболонському районі горіли автомобілі.▪️ У Дарницькому уламки впали біля житлового будинку.▪️ У Солом’янському районі уламки зафіксовано поблизу торговельного центру.Також пошкоджено житлові будинки та дитячий садок, загорілися автомобілі. Відомо щонайменше про двох постраждалих.❗️Водночас під ударами цієї ночі та ранку опинилися й інші українські міста:🔹 Київська область — пошкоджено приватний будинок, поранено людину.🔹 Харків — перебої з електропостачанням, тимчасово зупинено одну з ліній метро. Підземка працює у режимі вихідного дня з інтервалами близько 20 хвилин.🔹 Суми — у багатоповерхівці вибито понад 50 вікон, пошкоджено припарковані авто.🇺🇦 Росія продовжує терор цивільного населення, атакуючи українські міста та критичну інфраструктуру. Україна тримається. Працюють рятувальники, медики, енергетики та всі служби.Тримаймося разом. Україна вистоїть.
👁 54 26-01-08 04:49
🇺🇸Сенатор Ліндсі Грем пише, що отримав підтримку Дональда Трампа щодо свого двопартійного законопроєкту про санкції проти Росії, і голосування може відбутися вже наступного тижня:"Після дуже продуктивної зустрічі сьогодні з президентом Трампом з низки питань, він дав «зелене світло» двопартійному законопроєкту про санкції проти Росії, над яким я працював протягом місяців разом із сенатором Блюменталем та багатьма іншими.Це буде вчасно, адже Україна йде на поступки заради миру, тоді як Путін — лише говорить, продовжуючи вбивати невинних.Цей законопроєкт дозволить президенту Трампу карати ті країни, які купують дешеву російську нафту, тим самим підживлюючи воєнну машину Путіна.Документ надасть президенту Трампу потужні важелі впливу на такі країни, як Китай, Індія та Бразилія, щоб стимулювати їх припинити купівлю дешевої російської нафти, яка забезпечує фінансування путінської кривавої війни проти України.Я з нетерпінням чекаю на сильне двопартійне голосування — сподіваюся, вже наступного тижня."
👁 101 25-12-20 11:13
💥🛩🔥🛩ДАЛЕКОБІЙНІ ДРОНИ СБУ СПАЛИЛИ ДВА РОСІЙСЬКИХ СУ-27 НА БЕЛЬБЕКУСлужба безпеки України повідомила про успішну операцію далекобійних дронів Центру спецоперацій «Альфа» на російському військовому аеродромі Бельбек у тимчасово окупованому Криму.У результаті удару уражено два винищувачі Су-27 орієнтовною вартістю близько $70 млн кожен.👉 Один літак повністю знищено — він перебував на руліжній доріжці з повним боєкомплектом і був готовий до бойового вильоту.Також підтверджено ураження диспетчерської вежі, що серйозно ускладнює організацію та контроль польотів на аеродромі.У СБУ наголосили: системні удари по ключових військових аеродромах, авіації та системах ППО ворога в окупованому Криму суттєво зменшують його військовий потенціал. Ця робота триватиме й надалі.Це вже друга успішна атака СБУ на Бельбек за останні дні.18 грудня дрони Служби уразили там російську техніку на сотні мільйонів доларів:— дві РЛС «Небо-СВУ»— РЛС 92Н6 від ЗРК С-400 «Тріумф»— ЗРК «Панцир-С2»— літак МіГ-31 з повним бк
👁 112 25-03-08 08:20
6 березня 2025 року, прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні запропонувала надати Україні гарантії безпеки НАТО без фактичного вступу країни до військового альянсу. Про це Дж. Мелоні заявила на вчорашній зустрічі лідерів ЄС у Брюсселі (https://www.bloomberg.com/news/articles/2025-03-06/meloni-backs-giving-ukraine-nato-security-without-membership?srnd=homepage-europe). Україна має бути вдячною Італії та її прем'єр-міністру, яка стала першим із керівників країн-членів НАТО, хто офіційно запропонував такий варіант зміцнення безпеки України.Цей варіант у складі пакетних пропозицій з'явився в Україні ще 29 грудня 2021 року – за два місяці до повномасштабного вторгнення російської армії в Україну 24 лютого 2022 року. У разі їхнього прийняття, завчасного розгортання Збройних Сил України на всіх трьох напрямках майбутнього вторгнення та приведення сил НАТО у бойову готовність, із високою ймовірністю можна стверджувати, що Кремль не наважився б на "війну на тиждень із захопленням Києва за три дні"👇.https://blogs.pravda.com.ua/authors/smeshko/67cb50126ccbd/
👁 111 24-08-18 14:38
🌉Фактично не маючи власного флоту, Україна досягла "вражаючих" результатів у протидії Чорноморському флоту РФ. Причина - у креативності, професіоналізмі та лідерстві українських військовиків, тож США та західним партнерам є чого повчитися.Про це в інтерв'ю Голосу Америки розповів адмірал ВМС США у відставці Марк Монтгомері.В інтерв'ю він розповів, що Керченський міст залишається для України стратегічною й непростою ціллю, однак не менш важливо перерізати російську поромну переправу, й висловив переконання, що попри всі зусилля ЗСУ до складної ситуації на фронті призвели зокрема затримки в оборонній допомозі з боку союзників:"Керченський міст все ще є законною ціллю, яка, ймовірно, буде вражена, але я б також сказав, що вони також повинні щось зробити із поромами. Але надводні дрони також можуть щось зробити з цим. Тож я думаю, що це (має бути) комбінація ударів. Але вибити матеріально-технічний потенціал Росії в Криму важливо для майбутнього контрнаступу, щоб відбити Крим, якщо це відбуватиметься".
👁 106 24-08-08 06:53
З Спільної заяви щодо консультацій між Австралією та США на рівні міністрів (AUSMIN) 2024 р:"Голови засудили незаконну та аморальну війну Росії проти України та знову закликали Росію негайно, повністю та безумовно вивести свої війська з-під міжнародно визнаних кордонів України. Вони закликали Росію відшкодувати збитки, завдані нею Україні, зазначивши, що Росія зобов'язана зробити це згідно з міжнародним правом. Вони висловили підтримку Саміту з питань миру в Україні та підтвердили необхідність досягнення справедливого, всеосяжного та міцного миру відповідно до Статуту ООН. Закликали всіх, хто має вплив на Росію, особливо Китай, застосувати його зараз, щоб припинити війну та припинити підтримку оборонно-промислової бази Росії. Вони підтвердили свою позицію, що ті, хто підтримує незаконну війну Росії, понесуть наслідки, і підтвердили свій намір підвищити витрати проти акторів у третіх країнах, які матеріально підтримують війну Росії..."https://www.state.gov/joint-statement-on-australia-u-s-ministerial-consultations-ausmin-2024/