Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Славутська територіальна громада
Додано 06 січ 2025

Славутська територіальна громада

@SlavutaCity
Кількість підписників: 2 426
Фото: 7,220
Відео: 227
Посилання: 5,600
Опис:
Тут можна отримати актуальну інформацію про події в Славутській міській територіальній громаді.
Джерело

Славутська територіальна громада | Дорогі наші матері - найсвітліші берегині життя, сили і любові!Щиро ві...

Логотип телеграм спільноти - Славутська територіальна громада Славутська територіальна громада @SlavutaCity
446 Охват/переглядів 2026-05-10 05:54 Повідомлення №18277
Дорогі наші матері - найсвітліші берегині життя, сили і любові!Щиро вітаю вас із Днем матері - святом, коли серце кожного з нас особливо тягнеться до найріднішої людини.Мама - це значно більше, ніж перше слово в житті. Це - опора, яка не дає впасти у найскладніші миті, це - тепло, до якого завжди хочеться повернутися. У ваших руках - ніжність, що лікує, і сила, що вчить жити, вірити й не здаватися.Сьогодні, коли Україна переживає непрості часи, материнська любов відчувається особливо гостро. Ви чекаєте, молитеся, не втрачаєте віри - і саме ця віра тримає нас усіх. Ваші серця проходять крізь тривоги й біль, але залишаються наповненими світлом. І в цьому - ваша справжня сила.Низький уклін матерям, які виховали Захисників і Захисниць України. Безмежна вдячність матерям, чиї діти сьогодні на передовій. Глибока шана жінкам, які самі стали до боротьби - сильним, відважним, незламним.З особливою тишею і болем у серці схиляємо голови перед матерями загиблих Героїв. Ваш біль - наш спільний біль. Ваша втрата - це рана всієї громади. Ми пам’ятаємо. Ми поруч.Дякую кожній із вас - за любов, за терпіння, за щоденну турботу, за силу, яку ви даруєте світу навіть тоді, коли самі потребуєте підтримки.Нехай у вашому житті буде більше світлих днів, теплих обіймів і добрих новин. Нехай поруч завжди будуть ті, заради кого б’ється ваше серце.Нехай береже вас Господь!З повагою - міський голова Василь Сидор.